Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Van de Beek schiet United naar oefenzege op Lyon

Herstelde Van de Beek schiet United naar oefenzege op Lyon

EDINBURGH (ANP) - Donny van de Beek heeft Manchester United aan een oefenzege op Olympique Lyon geholpen. De middenvelder maakte het enige doelpunt van het duel in het Schotse Edinburgh (1-0). Hij scoorde met een beheerste volley.

Van de Beek kwam na rust in het veld. Hij trof al na 4 minuten doel en vierde zijn treffer uitgelaten. De oud-speler van Ajax is weer fit, na een zware knieblessure die hij in het begin van het jaar opliep.

Trainer Erik ten Hag koos niet voor zijn sterkst mogelijke ploeg. Lisandro Martínez, Raphaël Varane, Mason Mount, Jadon Sancho en Antony verschenen wel aan de aftrap. Ten Hag bracht na rust tien andere veldspelers in het veld. Tyrell Malacia maakte geen deel uit van de selectie van United.

'Opties open'

Van de Beek kreeg na het oefenduel veel vragen over zijn toekomst. "Ik weet zelf ook niet wat er gaat gebeuren", antwoordde hij. "Ik ben fit en mocht gelukkig weer meedoen. Misschien blijf ik bij United dit seizoen, maar wellicht vertrek ik. Alle opties liggen nog open. Ik kan er nog weinig over zeggen."

Van de Beek maakte drie jaar geleden de overstap van Ajax naar United, dat 39 miljoen euro voor hem betaalde.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

23 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

23 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

23 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

1 dag geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

1 dag geleden