Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Stroll kan starten in Grote Prijs van Japan

Herstelde Stroll kan starten in Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - De Canadees Lance Stroll voelt zich goed genoeg om dit weekeinde van start te gaan in de Grote Prijs van Japan. De Formule 1-coureur van Aston Martin sloeg afgelopen zondag de race in Singapore over nadat hij een zware crash maakte in de kwalificaties.

"Ik voel me goed", zei Stroll bij aankomst op het circuit van Suzuka. "Het team heeft goed werk verricht en de auto weer in elkaar gezet."

Stroll reed in Singapore zijn auto total loss in de kwalificatie. De 24-jarige coureur stapte zonder verwondingen uit de auto, maar de crash had zoveel impact op hem gehad dat hij besloot zondag niet van start te gaan in de race.

"Het belangrijkste is dat Lance in orde is na zijn zware ongeluk", zei zijn Spaanse teamgenoot Fernando Alonso, die in Singapore pas als vijftiende finishte en voor het eerst dit seizoen geen WK-punten scoorde. "We zullen proberen terug te vechten."

Meer uit Sport

KNSB zet vanwege winterweer streep door Marathon Cup in Tilburg

TILBURG (ANP) - De Marathon Cup in Tilburg gaat zaterdag vanwege de winterse weersomstandigheden niet door. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 uur geleden
Littler sluit 'grootste sponsorovereenkomst ooit' in het darten

LONDEN (ANP/RTR) - Luke Littler heeft na zijn nieuwe wereldtitel darten "de grootste sponsorovereenkomst ooit" in die sport gesloten. Target Darts, waar de 18-jarige Littler onder contract staat, wilde de bedragen van de nieuwe, langjarige overeenkomst niet bevestigen, maar de Britse persorganisatie Press Association meldt dat met de deal een bedrag van zo'n 20 miljoen pond (23 miljoen euro) over een periode van tien jaar gemoeid is.

3 uur geleden
Wielrenner Jakobsen ook dankbaar na 'vreselijk' 2025

CALPE (ANP) - Wielrenner Fabio Jakobsen staat voor "wéér een nieuw begin". Na een sportief "vreselijk" 2025 gaan zijn gedachten terug naar zijn bijna fatale valpartij in de Ronde van Polen in 2020. "Ik was toen zo dicht bij het einde en heb twee dagen voor mijn leven gevreesd. Alles wat me nu overkomt is minder slecht dan dat", zegt Jakobsen vanuit het trainingskamp van zijn ploeg Picnic PostNL in het Spaanse Calpe.

4 uur geleden
Tennisster Sabalenka verslaat Keys in kwartfinales Brisbane

BRISBANE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de halve finales van het tennistoernooi van Brisbane. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg in Australië de Amerikaanse Madison Keys met 6-3 6-3.

11 uur geleden
Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

1 dag geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

1 dag geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

1 dag geleden