Herstelde Salah terug bij Liverpool, Alexander-Arnold valt weg
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft zaterdag voor het uitduel met Brentford weer de beschikking over Mohamed Salah. De 31-jarige aanvaller is hersteld van de hamstringblessure die hij vorige maand opliep tijdens de Afrika Cup met Egypte.
"Mo is weer volledig aan het trainen, dus hij komt weer in aanmerking", zei coach Jürgen Klopp tijdens de persconferentie een dag voor het duel. De 'Reds' missen bij Brentford wel Trent Alexander-Arnold. De rechtsback kreeg afgelopen zaterdag tijdens de zege op Burnley (3-1) weer last van een knieblessure.
Klopp ontkende dat Alexander-Arnold gedwongen was om snel zijn rentree te maken na zijn eerdere problemen. "Niemand wil dat en niemand doet dat. Zolang ik hier coach ben zullen we nooit iemand dwingen om terug te keren", verklaarde Klopp. "We brengen de jongens zo snel mogelijk terug, maar nooit voordat ze klaar zijn."
Koploper Liverpool heeft een voorsprong van 2 punten op Manchester City. De nummer 2 van de ranglijst heeft echter een wedstrijd minder gespeeld. Brentford staat op de veertiende plaats.
Meer uit Voetbal
GÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
30 minuten geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
5 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
15 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
16 uur geleden