Herstelde Salah terug bij Liverpool, Alexander-Arnold valt weg
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft zaterdag voor het uitduel met Brentford weer de beschikking over Mohamed Salah. De 31-jarige aanvaller is hersteld van de hamstringblessure die hij vorige maand opliep tijdens de Afrika Cup met Egypte.
"Mo is weer volledig aan het trainen, dus hij komt weer in aanmerking", zei coach Jürgen Klopp tijdens de persconferentie een dag voor het duel. De 'Reds' missen bij Brentford wel Trent Alexander-Arnold. De rechtsback kreeg afgelopen zaterdag tijdens de zege op Burnley (3-1) weer last van een knieblessure.
Klopp ontkende dat Alexander-Arnold gedwongen was om snel zijn rentree te maken na zijn eerdere problemen. "Niemand wil dat en niemand doet dat. Zolang ik hier coach ben zullen we nooit iemand dwingen om terug te keren", verklaarde Klopp. "We brengen de jongens zo snel mogelijk terug, maar nooit voordat ze klaar zijn."
Koploper Liverpool heeft een voorsprong van 2 punten op Manchester City. De nummer 2 van de ranglijst heeft echter een wedstrijd minder gespeeld. Brentford staat op de veertiende plaats.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
32 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).
57 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.
15 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.
16 uur geleden