Herstelde Salah terug bij Liverpool, Alexander-Arnold valt weg
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft zaterdag voor het uitduel met Brentford weer de beschikking over Mohamed Salah. De 31-jarige aanvaller is hersteld van de hamstringblessure die hij vorige maand opliep tijdens de Afrika Cup met Egypte.
"Mo is weer volledig aan het trainen, dus hij komt weer in aanmerking", zei coach Jürgen Klopp tijdens de persconferentie een dag voor het duel. De 'Reds' missen bij Brentford wel Trent Alexander-Arnold. De rechtsback kreeg afgelopen zaterdag tijdens de zege op Burnley (3-1) weer last van een knieblessure.
Klopp ontkende dat Alexander-Arnold gedwongen was om snel zijn rentree te maken na zijn eerdere problemen. "Niemand wil dat en niemand doet dat. Zolang ik hier coach ben zullen we nooit iemand dwingen om terug te keren", verklaarde Klopp. "We brengen de jongens zo snel mogelijk terug, maar nooit voordat ze klaar zijn."
Koploper Liverpool heeft een voorsprong van 2 punten op Manchester City. De nummer 2 van de ranglijst heeft echter een wedstrijd minder gespeeld. Brentford staat op de veertiende plaats.
Meer uit Voetbal
SOUTHAMPTON (ANP/RTR) - Southampton heeft het beroep verloren tegen de uitsluiting van deelname aan de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat maakte de English Football League (EFL) bekend. Southampton had voor de gewonnen halve finale tegen Middlesbrough (2-1) de tegenstander heimelijk gefilmd. Middlesbrough neemt de plaats van Southampton in bij de finale van de play-offs tegen Hull City.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Aston Villa heeft voor het eerst in 44 jaar een Europese prijs veroverd. De Engelse formatie van trainer Unai Emery was in de finale van de Europa League in Istanbul met 3-0 te sterk voor SC Freiburg uit Duitsland. Ian Maatsen viel in de slotfase in bij de ploeg uit Birmingham, zijn ploeggenoten Marco Bizot en Lamare Bogarde bleven op de bank.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
5 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
9 uur geleden