Herstelde Salah terug bij Liverpool, Alexander-Arnold valt weg
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft zaterdag voor het uitduel met Brentford weer de beschikking over Mohamed Salah. De 31-jarige aanvaller is hersteld van de hamstringblessure die hij vorige maand opliep tijdens de Afrika Cup met Egypte.
"Mo is weer volledig aan het trainen, dus hij komt weer in aanmerking", zei coach Jürgen Klopp tijdens de persconferentie een dag voor het duel. De 'Reds' missen bij Brentford wel Trent Alexander-Arnold. De rechtsback kreeg afgelopen zaterdag tijdens de zege op Burnley (3-1) weer last van een knieblessure.
Klopp ontkende dat Alexander-Arnold gedwongen was om snel zijn rentree te maken na zijn eerdere problemen. "Niemand wil dat en niemand doet dat. Zolang ik hier coach ben zullen we nooit iemand dwingen om terug te keren", verklaarde Klopp. "We brengen de jongens zo snel mogelijk terug, maar nooit voordat ze klaar zijn."
Koploper Liverpool heeft een voorsprong van 2 punten op Manchester City. De nummer 2 van de ranglijst heeft echter een wedstrijd minder gespeeld. Brentford staat op de veertiende plaats.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.
16 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
10 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
12 uur geleden