Herstelde Pogba staat te trappelen om weer te voetballen
MANCHESTER (ANP) - De Franse middenvelder Paul Pogba was klaar voor zijn rentree bij Manchester United toen het coronavirus ervoor zorgde dat ook de Engelse voetbalcompetitie moest worden stilgelegd. "Ik was al weer met de bal aan de slag", zegt Pogba in een podcast van zijn club. "Het maakt me alleen maar nóg hongeriger om terug te komen en het goed te doen als we weer kunnen voetballen."
De 27-jarige Fransman maakte vorig seizoen dertien doelpunten in de Premier League. Het was daarmee het meest productieve seizoen uit de carrière van Pogba. Hij begon dit voetbaljaar ook sterk, tot hij geblesseerd raakte aan een voet. Pogba keerde vrij snel terug op het veld, maar de pijn bleef aanhouden. Er bleek een breuk te zitten en dus moest hij begin dit jaar een operatie ondergaan. "Ik ben heel lang heel gefrustreerd geweest. Ik had nog nooit zoiets meegemaakt in mijn carrière. Na de operatie verdween de pijn. Ik voel nu niets meer en hopelijk kan ik snel weer voetballen."
De Premier League ligt vanwege het coronavirus tot nader order stil. De organisatie doet er alles aan om de competitie uit te spelen, maar de vrees bestaat dat dit niet gaat lukken.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
13 uur geleden