Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Pogba staat te trappelen om weer te voetballen

Herstelde Pogba staat te trappelen om weer te voetballen

MANCHESTER (ANP) - De Franse middenvelder Paul Pogba was klaar voor zijn rentree bij Manchester United toen het coronavirus ervoor zorgde dat ook de Engelse voetbalcompetitie moest worden stilgelegd. "Ik was al weer met de bal aan de slag", zegt Pogba in een podcast van zijn club. "Het maakt me alleen maar nóg hongeriger om terug te komen en het goed te doen als we weer kunnen voetballen."

De 27-jarige Fransman maakte vorig seizoen dertien doelpunten in de Premier League. Het was daarmee het meest productieve seizoen uit de carrière van Pogba. Hij begon dit voetbaljaar ook sterk, tot hij geblesseerd raakte aan een voet. Pogba keerde vrij snel terug op het veld, maar de pijn bleef aanhouden. Er bleek een breuk te zitten en dus moest hij begin dit jaar een operatie ondergaan. "Ik ben heel lang heel gefrustreerd geweest. Ik had nog nooit zoiets meegemaakt in mijn carrière. Na de operatie verdween de pijn. Ik voel nu niets meer en hopelijk kan ik snel weer voetballen."

De Premier League ligt vanwege het coronavirus tot nader order stil. De organisatie doet er alles aan om de competitie uit te spelen, maar de vrees bestaat dat dit niet gaat lukken.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

54 minuten geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

1 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

1 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

4 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

19 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

21 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

22 uur geleden