Herstelde Pogba staat te trappelen om weer te voetballen
MANCHESTER (ANP) - De Franse middenvelder Paul Pogba was klaar voor zijn rentree bij Manchester United toen het coronavirus ervoor zorgde dat ook de Engelse voetbalcompetitie moest worden stilgelegd. "Ik was al weer met de bal aan de slag", zegt Pogba in een podcast van zijn club. "Het maakt me alleen maar nóg hongeriger om terug te komen en het goed te doen als we weer kunnen voetballen."
De 27-jarige Fransman maakte vorig seizoen dertien doelpunten in de Premier League. Het was daarmee het meest productieve seizoen uit de carrière van Pogba. Hij begon dit voetbaljaar ook sterk, tot hij geblesseerd raakte aan een voet. Pogba keerde vrij snel terug op het veld, maar de pijn bleef aanhouden. Er bleek een breuk te zitten en dus moest hij begin dit jaar een operatie ondergaan. "Ik ben heel lang heel gefrustreerd geweest. Ik had nog nooit zoiets meegemaakt in mijn carrière. Na de operatie verdween de pijn. Ik voel nu niets meer en hopelijk kan ik snel weer voetballen."
De Premier League ligt vanwege het coronavirus tot nader order stil. De organisatie doet er alles aan om de competitie uit te spelen, maar de vrees bestaat dat dit niet gaat lukken.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
19 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
1 dag geleden