Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München

Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Sadio Mané heeft de groepstraining bij Bayern München hervat. De Senegalese aanvaller liep in november kort voor het WK een kuitblessure op, moest geopereerd worden en miste daardoor het toernooi in Qatar. Mané keerde eind vorige maand terug op het veld, om individueel verder te werken aan zijn herstel.

De aanvaller, afgelopen zomer overgekomen van Liverpool, is nu fit genoeg om aan te sluiten bij de groep. "Dit gevoel is gewoon fantastisch", zei Mané toen hij zondag het veld op liep.

Trainer Julian Nagelsmann verwacht dat Mané na een week meetrainen met de groep klaar is voor een rentree. Volgende week zondag staat voor Bayern in de Bundesliga de topper tegen 1. FC Union Berlin op het programma. Met Daley Blind en Ryan Gravenberch in de basis en Matthijs de Ligt als invaller verloor de ploeg van Nagelsmann zaterdag met 3-2 bij Borussia Mönchengladbach. Union Berlin speelt zondag tegen Schalke 04 en kan dan de koppositie overnemen.

Champions League

Bayern won afgelopen week in Frankrijk het eerste duel met Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League met 1-0. De return is op 8 maart.

Mané maakte dit seizoen zes doelpunten in de Duitse competitie en drie in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Weghorst: blij met benutte strafschop en zeer verdiend punt

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst speelde een hoofdrol in het thuisduel van FC Twente tegen zijn oude club Ajax (2-2). "Ik ben blij dat ik ons een zeer verdiend punt heb kunnen bezorgen", zei hij.

28 minuten geleden
Liverpool vierde in Premier League na zege op Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League herpakt van de nederlagen tegen Arsenal en Fenerbahçe. De ploeg van coach Andoni Iraola won met 3-1 bij Crystal Palace in Londen. Liverpool staat door de zege met 18 punten op de vierde plaats.

1 uur geleden
Weghorst redt in blessuretijd punt voor FC Twente tegen Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Een boeiende wedstrijd tussen FC Twente en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Uitgerekend Wout Weghorst redde in blessuretijd een punt voor de thuisploeg. Hij benutte een strafschop tegen zijn oude club.

1 uur geleden
Burgemeester Marcouch: geweld en vuurwerk in stadions uitbannen

ARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.

3 uur geleden
Lazio blijft ondanks gelijkspel bij Napoli aan kop van Serie A

NAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.

3 uur geleden
'Geschokt' De Graafschap wil eerst 'emoties laten zakken'

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.

4 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt koploper Feyenoord eerste nederlaag (5-3)

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.

4 uur geleden