Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München

Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Sadio Mané heeft de groepstraining bij Bayern München hervat. De Senegalese aanvaller liep in november kort voor het WK een kuitblessure op, moest geopereerd worden en miste daardoor het toernooi in Qatar. Mané keerde eind vorige maand terug op het veld, om individueel verder te werken aan zijn herstel.

De aanvaller, afgelopen zomer overgekomen van Liverpool, is nu fit genoeg om aan te sluiten bij de groep. "Dit gevoel is gewoon fantastisch", zei Mané toen hij zondag het veld op liep.

Trainer Julian Nagelsmann verwacht dat Mané na een week meetrainen met de groep klaar is voor een rentree. Volgende week zondag staat voor Bayern in de Bundesliga de topper tegen 1. FC Union Berlin op het programma. Met Daley Blind en Ryan Gravenberch in de basis en Matthijs de Ligt als invaller verloor de ploeg van Nagelsmann zaterdag met 3-2 bij Borussia Mönchengladbach. Union Berlin speelt zondag tegen Schalke 04 en kan dan de koppositie overnemen.

Champions League

Bayern won afgelopen week in Frankrijk het eerste duel met Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League met 1-0. De return is op 8 maart.

Mané maakte dit seizoen zes doelpunten in de Duitse competitie en drie in de Champions League.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

1 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

1 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

1 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

2 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

3 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

5 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

6 uur geleden