Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München

Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Sadio Mané heeft de groepstraining bij Bayern München hervat. De Senegalese aanvaller liep in november kort voor het WK een kuitblessure op, moest geopereerd worden en miste daardoor het toernooi in Qatar. Mané keerde eind vorige maand terug op het veld, om individueel verder te werken aan zijn herstel.

De aanvaller, afgelopen zomer overgekomen van Liverpool, is nu fit genoeg om aan te sluiten bij de groep. "Dit gevoel is gewoon fantastisch", zei Mané toen hij zondag het veld op liep.

Trainer Julian Nagelsmann verwacht dat Mané na een week meetrainen met de groep klaar is voor een rentree. Volgende week zondag staat voor Bayern in de Bundesliga de topper tegen 1. FC Union Berlin op het programma. Met Daley Blind en Ryan Gravenberch in de basis en Matthijs de Ligt als invaller verloor de ploeg van Nagelsmann zaterdag met 3-2 bij Borussia Mönchengladbach. Union Berlin speelt zondag tegen Schalke 04 en kan dan de koppositie overnemen.

Champions League

Bayern won afgelopen week in Frankrijk het eerste duel met Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League met 1-0. De return is op 8 maart.

Mané maakte dit seizoen zes doelpunten in de Duitse competitie en drie in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

5 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

6 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

6 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

6 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

8 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

9 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

9 uur geleden