Herstelde Mané sluit aan bij groepstraining Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Sadio Mané heeft de groepstraining bij Bayern München hervat. De Senegalese aanvaller liep in november kort voor het WK een kuitblessure op, moest geopereerd worden en miste daardoor het toernooi in Qatar. Mané keerde eind vorige maand terug op het veld, om individueel verder te werken aan zijn herstel.
De aanvaller, afgelopen zomer overgekomen van Liverpool, is nu fit genoeg om aan te sluiten bij de groep. "Dit gevoel is gewoon fantastisch", zei Mané toen hij zondag het veld op liep.
Trainer Julian Nagelsmann verwacht dat Mané na een week meetrainen met de groep klaar is voor een rentree. Volgende week zondag staat voor Bayern in de Bundesliga de topper tegen 1. FC Union Berlin op het programma. Met Daley Blind en Ryan Gravenberch in de basis en Matthijs de Ligt als invaller verloor de ploeg van Nagelsmann zaterdag met 3-2 bij Borussia Mönchengladbach. Union Berlin speelt zondag tegen Schalke 04 en kan dan de koppositie overnemen.
Champions League
Bayern won afgelopen week in Frankrijk het eerste duel met Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League met 1-0. De return is op 8 maart.
Mané maakte dit seizoen zes doelpunten in de Duitse competitie en drie in de Champions League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
13 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
22 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden