Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Kokcü en begeerde Aursnes in selectie Feyenoord

Herstelde Kokcü en begeerde Aursnes in selectie Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Orkun Kokcü en Fredrik Aursnes keren terug in de selectie van Feyenoord voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen sc Heerenveen. Kokcü is weer teruggekeerd op het trainingsveld, rondom Aursnes is het volgens trainer Arne Slot momenteel rustig als het gaat om transfergeruchten.

De 26-jarige Aursnes leek Feyenoord te gaan verruilen voor de Portugese topclub Benfica, maar Slot sluit een langer verblijf van de Noor niet uit. "Voor zover ik weet is het momenteel rustig rondom hem", zei Slot. "Een transfer is momenteel niet dichtbij. Benfica is hier vrij lang geleden geweest en dat heeft niet tot een overeenstemming geleid."

Aursnes werd de laatste weken met regelmaat buiten de selectie gelaten door Slot. Hij speelde vorige week wel de hele wedstrijd tegen Vitesse, dat met 5-2 werd verslagen. "Op het moment dat een club, los van welke club, interesse heeft in een van onze spelers, dan moet dat in het begin van de week tot concrete handelingen leiden. En niet meer een dag voor de wedstrijd. Geïnteresseerde clubs moeten dus op maandag en dinsdag bellen."

De nieuwe spits Santiago Giménez uit Mexico is ook speelgerechtigd, maar het is nog maar de vraag of en zo ja hoe lang de nieuwkomer gaat spelen. "Santi is denk ik in anderhalve week drie keer de wereld overgevlogen en je ziet dat hij dat fysiek wel even gemerkt heeft. Hij moet ook nog wat wennen aan teamgenoten en zij aan hem", aldus Slot. "Tegelijkertijd heb ik gezien, en dat is voor spits niet totaal onbelangrijk, dat hij de ballen vrij makkelijk binnenschiet."

Feyenoord - sc Heerenveen begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

46 minuten geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

47 minuten geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

2 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

10 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

12 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden