Herstelde Kokcü en begeerde Aursnes in selectie Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Orkun Kokcü en Fredrik Aursnes keren terug in de selectie van Feyenoord voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen sc Heerenveen. Kokcü is weer teruggekeerd op het trainingsveld, rondom Aursnes is het volgens trainer Arne Slot momenteel rustig als het gaat om transfergeruchten.
De 26-jarige Aursnes leek Feyenoord te gaan verruilen voor de Portugese topclub Benfica, maar Slot sluit een langer verblijf van de Noor niet uit. "Voor zover ik weet is het momenteel rustig rondom hem", zei Slot. "Een transfer is momenteel niet dichtbij. Benfica is hier vrij lang geleden geweest en dat heeft niet tot een overeenstemming geleid."
Aursnes werd de laatste weken met regelmaat buiten de selectie gelaten door Slot. Hij speelde vorige week wel de hele wedstrijd tegen Vitesse, dat met 5-2 werd verslagen. "Op het moment dat een club, los van welke club, interesse heeft in een van onze spelers, dan moet dat in het begin van de week tot concrete handelingen leiden. En niet meer een dag voor de wedstrijd. Geïnteresseerde clubs moeten dus op maandag en dinsdag bellen."
De nieuwe spits Santiago Giménez uit Mexico is ook speelgerechtigd, maar het is nog maar de vraag of en zo ja hoe lang de nieuwkomer gaat spelen. "Santi is denk ik in anderhalve week drie keer de wereld overgevlogen en je ziet dat hij dat fysiek wel even gemerkt heeft. Hij moet ook nog wat wennen aan teamgenoten en zij aan hem", aldus Slot. "Tegelijkertijd heb ik gezien, en dat is voor spits niet totaal onbelangrijk, dat hij de ballen vrij makkelijk binnenschiet."
Feyenoord - sc Heerenveen begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
5 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
8 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
11 uur geleden