Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Kokcü en begeerde Aursnes in selectie Feyenoord

Herstelde Kokcü en begeerde Aursnes in selectie Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Orkun Kokcü en Fredrik Aursnes keren terug in de selectie van Feyenoord voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen sc Heerenveen. Kokcü is weer teruggekeerd op het trainingsveld, rondom Aursnes is het volgens trainer Arne Slot momenteel rustig als het gaat om transfergeruchten.

De 26-jarige Aursnes leek Feyenoord te gaan verruilen voor de Portugese topclub Benfica, maar Slot sluit een langer verblijf van de Noor niet uit. "Voor zover ik weet is het momenteel rustig rondom hem", zei Slot. "Een transfer is momenteel niet dichtbij. Benfica is hier vrij lang geleden geweest en dat heeft niet tot een overeenstemming geleid."

Aursnes werd de laatste weken met regelmaat buiten de selectie gelaten door Slot. Hij speelde vorige week wel de hele wedstrijd tegen Vitesse, dat met 5-2 werd verslagen. "Op het moment dat een club, los van welke club, interesse heeft in een van onze spelers, dan moet dat in het begin van de week tot concrete handelingen leiden. En niet meer een dag voor de wedstrijd. Geïnteresseerde clubs moeten dus op maandag en dinsdag bellen."

De nieuwe spits Santiago Giménez uit Mexico is ook speelgerechtigd, maar het is nog maar de vraag of en zo ja hoe lang de nieuwkomer gaat spelen. "Santi is denk ik in anderhalve week drie keer de wereld overgevlogen en je ziet dat hij dat fysiek wel even gemerkt heeft. Hij moet ook nog wat wennen aan teamgenoten en zij aan hem", aldus Slot. "Tegelijkertijd heb ik gezien, en dat is voor spits niet totaal onbelangrijk, dat hij de ballen vrij makkelijk binnenschiet."

Feyenoord - sc Heerenveen begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

6 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

7 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

10 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

19 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

1 dag geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

1 dag geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

1 dag geleden