Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV

Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV

ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman heeft na tien maanden zijn rentree bij Feyenoord gemaakt. De linksback mocht in de slotfase van het verloren uitduel met Ajax invallen (2-1). "Ik ben blij dat ik er weer ben", zei de verdediger die is hersteld van een zware knieblessure. "Komende woensdag speel ik niet tegen PSV voor de beker. We hebben afgesproken dat ik nu nog maar één duel in de week speel. Zaterdag tegen Sparta wil ik graag aan de aftrap staan."

Hartman baalde van de uitslag van de Klassieker. "We hadden hier graag gewonnen en dat is niet gelukt", zei de 23-jarige international. "Maar persoonlijk heb ik wel een overwinning geboekt. Voor de tweede keer in mijn loopbaan ben ik teruggekomen van een zware blessure. Ik heb tien maanden hard gewerkt. Ik heb het voetbal zo gemist. Veel spelers zijn afgelopen zomer vertrokken en we kregen een nieuwe trainer. En ik zat maar in mijn eentje in de gym. Ik kan de trainer alleen maar bedanken dat hij me heeft laten invallen in een belangrijk duel met Ajax. Hij heeft kennelijk vertrouwen in mij."

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

4 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

7 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

9 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

10 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

10 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

10 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

11 uur geleden