Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman heeft na tien maanden zijn rentree bij Feyenoord gemaakt. De linksback mocht in de slotfase van het verloren uitduel met Ajax invallen (2-1). "Ik ben blij dat ik er weer ben", zei de verdediger die is hersteld van een zware knieblessure. "Komende woensdag speel ik niet tegen PSV voor de beker. We hebben afgesproken dat ik nu nog maar één duel in de week speel. Zaterdag tegen Sparta wil ik graag aan de aftrap staan."
Hartman baalde van de uitslag van de Klassieker. "We hadden hier graag gewonnen en dat is niet gelukt", zei de 23-jarige international. "Maar persoonlijk heb ik wel een overwinning geboekt. Voor de tweede keer in mijn loopbaan ben ik teruggekomen van een zware blessure. Ik heb tien maanden hard gewerkt. Ik heb het voetbal zo gemist. Veel spelers zijn afgelopen zomer vertrokken en we kregen een nieuwe trainer. En ik zat maar in mijn eentje in de gym. Ik kan de trainer alleen maar bedanken dat hij me heeft laten invallen in een belangrijk duel met Ajax. Hij heeft kennelijk vertrouwen in mij."
Meer uit Voetbal
PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
1 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
2 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
3 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.
6 uur geleden