Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV

Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV

ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman heeft na tien maanden zijn rentree bij Feyenoord gemaakt. De linksback mocht in de slotfase van het verloren uitduel met Ajax invallen (2-1). "Ik ben blij dat ik er weer ben", zei de verdediger die is hersteld van een zware knieblessure. "Komende woensdag speel ik niet tegen PSV voor de beker. We hebben afgesproken dat ik nu nog maar één duel in de week speel. Zaterdag tegen Sparta wil ik graag aan de aftrap staan."

Hartman baalde van de uitslag van de Klassieker. "We hadden hier graag gewonnen en dat is niet gelukt", zei de 23-jarige international. "Maar persoonlijk heb ik wel een overwinning geboekt. Voor de tweede keer in mijn loopbaan ben ik teruggekomen van een zware blessure. Ik heb tien maanden hard gewerkt. Ik heb het voetbal zo gemist. Veel spelers zijn afgelopen zomer vertrokken en we kregen een nieuwe trainer. En ik zat maar in mijn eentje in de gym. Ik kan de trainer alleen maar bedanken dat hij me heeft laten invallen in een belangrijk duel met Ajax. Hij heeft kennelijk vertrouwen in mij."

Meer uit Voetbal

Levchenko wil meer ruimte voor spelers om zich uit te spreken

AMSTERDAM (ANP) - Voorzitter Evgeny Levchenko van de Nederlandse spelersvakbond VVCS vindt dat voetballers te weinig ruimte krijgen om zich uit te spreken over politiek en mensenrechtenschendingen. Dat zegt hij in een interview met Vrij Nederland, dat hem sprak met het oog op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

3 uur geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

4 uur geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

5 uur geleden
Gastland Mexico belooft veilig WK ondanks protesten

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.

5 uur geleden
Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

16 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

16 uur geleden