Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman heeft na tien maanden zijn rentree bij Feyenoord gemaakt. De linksback mocht in de slotfase van het verloren uitduel met Ajax invallen (2-1). "Ik ben blij dat ik er weer ben", zei de verdediger die is hersteld van een zware knieblessure. "Komende woensdag speel ik niet tegen PSV voor de beker. We hebben afgesproken dat ik nu nog maar één duel in de week speel. Zaterdag tegen Sparta wil ik graag aan de aftrap staan."
Hartman baalde van de uitslag van de Klassieker. "We hadden hier graag gewonnen en dat is niet gelukt", zei de 23-jarige international. "Maar persoonlijk heb ik wel een overwinning geboekt. Voor de tweede keer in mijn loopbaan ben ik teruggekomen van een zware blessure. Ik heb tien maanden hard gewerkt. Ik heb het voetbal zo gemist. Veel spelers zijn afgelopen zomer vertrokken en we kregen een nieuwe trainer. En ik zat maar in mijn eentje in de gym. Ik kan de trainer alleen maar bedanken dat hij me heeft laten invallen in een belangrijk duel met Ajax. Hij heeft kennelijk vertrouwen in mij."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
52 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
1 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
3 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
4 uur geleden