Herstelde Hartman krijgt rust bij bekerduel van Feyenoord met PSV
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman heeft na tien maanden zijn rentree bij Feyenoord gemaakt. De linksback mocht in de slotfase van het verloren uitduel met Ajax invallen (2-1). "Ik ben blij dat ik er weer ben", zei de verdediger die is hersteld van een zware knieblessure. "Komende woensdag speel ik niet tegen PSV voor de beker. We hebben afgesproken dat ik nu nog maar één duel in de week speel. Zaterdag tegen Sparta wil ik graag aan de aftrap staan."
Hartman baalde van de uitslag van de Klassieker. "We hadden hier graag gewonnen en dat is niet gelukt", zei de 23-jarige international. "Maar persoonlijk heb ik wel een overwinning geboekt. Voor de tweede keer in mijn loopbaan ben ik teruggekomen van een zware blessure. Ik heb tien maanden hard gewerkt. Ik heb het voetbal zo gemist. Veel spelers zijn afgelopen zomer vertrokken en we kregen een nieuwe trainer. En ik zat maar in mijn eentje in de gym. Ik kan de trainer alleen maar bedanken dat hij me heeft laten invallen in een belangrijk duel met Ajax. Hij heeft kennelijk vertrouwen in mij."
Meer uit Voetbal
DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
6 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.
21 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
22 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
23 uur geleden