Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Götze en Gakpo tegen ADO mogelijk terug bij PSV

Herstelde Götze en Gakpo tegen ADO mogelijk terug bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag mogelijk weer beschikken over Mario Götze en Cody Gakpo. Het tweetal heeft donderdag de training hervat.

"We hebben de afgelopen dagen door de sneeuw helaas wat minder kunnen trainen, maar ze hebben donderdag weer op het veld gestaan", aldus Schmidt. "We moeten het vandaag even aankijken en kijken wat hun gevoel is alvorens we een beslissing nemen."

Götze en Gakpo ontbraken de afgelopen weken en ook woensdag in het verloren bekerduel met Ajax. Na de uitschakeling in de beker heeft PSV nog twee prijzen om voor te spelen: het kampioenschap en de Europa League. In de Eredivisie bedraagt de achterstand op Ajax - dat nog een duel tegoed heeft - 4 punten, maar dat zorgt niet voor extra druk bij Schmidt.

"Je kunt niet beweren dat wij dezelfde kansen hebben om kampioen te worden. Ajax heeft een heel ander budget en ze hebben zeven of acht spelers van meer dan 15 miljoen euro aangetrokken. Wij hebben nog nooit een speler voor zoveel geld gekocht", aldus Schmidt.

"En zij spelen al een paar jaar samen, terwijl wij een nieuwe trainer hebben. Wij moeten boven onze kunnen presteren om kampioen te worden. Maar we staan tweede met 4 punten achterstand en 4 punten voorsprong op de nummer 3. Zo slecht is die situatie niet. Naar mijn mening spelen we ook goed voetbal, alleen misschien niet altijd 90 minuten."

Het duel tussen ADO Den Haag en PSV werd vervroegd naar 16.30 uur.

Meer uit Voetbal

Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

1 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

2 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

3 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

4 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

8 uur geleden
Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

21 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

1 dag geleden