Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Götze en Gakpo tegen ADO mogelijk terug bij PSV

Herstelde Götze en Gakpo tegen ADO mogelijk terug bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag mogelijk weer beschikken over Mario Götze en Cody Gakpo. Het tweetal heeft donderdag de training hervat.

"We hebben de afgelopen dagen door de sneeuw helaas wat minder kunnen trainen, maar ze hebben donderdag weer op het veld gestaan", aldus Schmidt. "We moeten het vandaag even aankijken en kijken wat hun gevoel is alvorens we een beslissing nemen."

Götze en Gakpo ontbraken de afgelopen weken en ook woensdag in het verloren bekerduel met Ajax. Na de uitschakeling in de beker heeft PSV nog twee prijzen om voor te spelen: het kampioenschap en de Europa League. In de Eredivisie bedraagt de achterstand op Ajax - dat nog een duel tegoed heeft - 4 punten, maar dat zorgt niet voor extra druk bij Schmidt.

"Je kunt niet beweren dat wij dezelfde kansen hebben om kampioen te worden. Ajax heeft een heel ander budget en ze hebben zeven of acht spelers van meer dan 15 miljoen euro aangetrokken. Wij hebben nog nooit een speler voor zoveel geld gekocht", aldus Schmidt.

"En zij spelen al een paar jaar samen, terwijl wij een nieuwe trainer hebben. Wij moeten boven onze kunnen presteren om kampioen te worden. Maar we staan tweede met 4 punten achterstand en 4 punten voorsprong op de nummer 3. Zo slecht is die situatie niet. Naar mijn mening spelen we ook goed voetbal, alleen misschien niet altijd 90 minuten."

Het duel tussen ADO Den Haag en PSV werd vervroegd naar 16.30 uur.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden