Herstelde Frimpong scoort voor koploper Leverkusen in Bundesliga
BREMEN (ANP) - Jeremie Frimpong staat met Bayer Leverkusen weer aan kop van de Bundesliga. De international van het Nederlands elftal droeg met een doelpunt bij aan een uitzege op Werder Bremen (0-3).
Leverkusen heeft weer een voorsprong van 2 punten op Bayern München, de kampioen die vrijdagavond het uitduel met 1. FC Köln tot een goed einde bracht (0-1).
Leverkusen kwam in de 9e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Olivier Deman. Jeremie Frimpong scoorde vlak voor rust voor de lijstaanvoerder. Hij haakte anderhalve week geleden geblesseerd af bij het Nederlands elftal en miste de duels met Ierland en Gibraltar. Frimpong werd in de slotfase van het duel met Werder Bremen gewisseld. Álex Grimaldo had toen al het derde doelpunt van Leverkusen gemaakt.
Simons
Borussia Dortmund won de thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-2). Rocco Reitz en Kouadio Koné hielpen de bezoekers aan een voorsprong van 0-2. Toch ging Dortmund met een voorsprong de rust in na treffers van Marcel Sabitzer, Niclas Füllkrug en Jamie Bynoe-Gittens. Donyell Malen mocht in de 67e minuut invallen bij Dortmund en scoorde diep in blessuretijd.
Xavi Simons verloor met RB Leipzig van VfL Wolfsburg (2-1). Jonas Wind opende de score voor de thuisploeg en bereidde ook een treffer van Rogerio voor. Yussuf Poulsen maakte gelijk voor Leipzig (1-1). Simons speelde de hele wedstrijd en kreeg een gele kaart.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
6 uur geledenMONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.
8 uur geleden