Herstelde doelman Bijlow keert terug bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow keert terug in de selectie van Feyenoord. Trainer Arne Slot heeft de doelman opgenomen in zijn selectie voor het thuisduel van donderdag met AS Roma in de kwartfinale van de Europa League.
Bijlow is hersteld van een polsblessure die hem de laatste maanden aan de kant hield. Hij werd vervangen door Timon Wellenreuther, die vooral de laatste weken een uitstekende indruk maakte. Ook trainer Slot is erg tevreden over zijn Duitse keeper. Maar hij liet vorige week al weten dat een fitte Bijlow zijn eerste doelman is.
Toch wilde Slot nog niet bevestigen dat Bijlow het doel verdedigt tegen AS Roma. "Dat zou je uit mijn uitspraken kunnen afleiden, maar dat zien jullie donderdag wel", zei de coach die ook weer een beroep kan doen op Alireza Jahanbakhsh. De rechtsbuiten haakte zondag tijdens de warming-up voor het duel met RKC geblesseerd af. Hij werd vervangen door Igor Paixão, die tweemaal scoorde tegen de club uit Waalwijk.
Slot beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Alleen Quinten Timber is nog geblesseerd.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
9 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
9 uur geleden