Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde De Bruyne maakt rentree bij Manchester City

Herstelde De Bruyne maakt rentree bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne heeft zijn rentree gemaakt bij Manchester City. De middenvelder mocht in de 57e minuut van het gewonnen duel met Huddersfield Town (5-0) in de derde ronde van de FA Cup invallen.

De 32-jarige De Bruyne liep in het begin van het seizoen een zware hamstringblessure op. De aanvoerder werd geopereerd en begon vervolgens aan een lange revalidatieperiode. Landskampioen Manchester City was de afgelopen maanden zonder De Bruyne minder dominant dan in de afgelopen seizoenen. De club staat op de derde plaats van de Premier League.

City leidde met 2-0 toen De Bruyne in het veld kwam. Phil Foden en Julián Álvarez scoorden tegen de bezoekers die op het tweede niveau van Engeland uitkomen. City kwam op 3-0 door een eigen doelpunt van Ben Jackson. Opnieuw Foden en Jéremy Doku, op aangeven van De Bruyne, bepaalden de eindstand. Nathan Aké bleef op de bank bij City.

West Ham United slaagde er niet in om zich voor de vierde ronde te plaatsen. De nummer 6 van de Premier League bleef steken op een gelijkspel tegen Bristol City (1-1), dat op het tweede niveau uitkomt. Beide ploegen treffen elkaar binnenkort opnieuw, maar dan in Bristol.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

7 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

10 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

12 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

15 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

20 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

20 uur geleden