Herstelde De Bruyne maakt rentree bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne heeft zijn rentree gemaakt bij Manchester City. De middenvelder mocht in de 57e minuut van het gewonnen duel met Huddersfield Town (5-0) in de derde ronde van de FA Cup invallen.
De 32-jarige De Bruyne liep in het begin van het seizoen een zware hamstringblessure op. De aanvoerder werd geopereerd en begon vervolgens aan een lange revalidatieperiode. Landskampioen Manchester City was de afgelopen maanden zonder De Bruyne minder dominant dan in de afgelopen seizoenen. De club staat op de derde plaats van de Premier League.
City leidde met 2-0 toen De Bruyne in het veld kwam. Phil Foden en Julián Álvarez scoorden tegen de bezoekers die op het tweede niveau van Engeland uitkomen. City kwam op 3-0 door een eigen doelpunt van Ben Jackson. Opnieuw Foden en Jéremy Doku, op aangeven van De Bruyne, bepaalden de eindstand. Nathan Aké bleef op de bank bij City.
West Ham United slaagde er niet in om zich voor de vierde ronde te plaatsen. De nummer 6 van de Premier League bleef steken op een gelijkspel tegen Bristol City (1-1), dat op het tweede niveau uitkomt. Beide ploegen treffen elkaar binnenkort opnieuw, maar dan in Bristol.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
17 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geleden