Herstelde De Bruyne maakt rentree bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne heeft zijn rentree gemaakt bij Manchester City. De middenvelder mocht in de 57e minuut van het gewonnen duel met Huddersfield Town (5-0) in de derde ronde van de FA Cup invallen.
De 32-jarige De Bruyne liep in het begin van het seizoen een zware hamstringblessure op. De aanvoerder werd geopereerd en begon vervolgens aan een lange revalidatieperiode. Landskampioen Manchester City was de afgelopen maanden zonder De Bruyne minder dominant dan in de afgelopen seizoenen. De club staat op de derde plaats van de Premier League.
City leidde met 2-0 toen De Bruyne in het veld kwam. Phil Foden en Julián Álvarez scoorden tegen de bezoekers die op het tweede niveau van Engeland uitkomen. City kwam op 3-0 door een eigen doelpunt van Ben Jackson. Opnieuw Foden en Jéremy Doku, op aangeven van De Bruyne, bepaalden de eindstand. Nathan Aké bleef op de bank bij City.
West Ham United slaagde er niet in om zich voor de vierde ronde te plaatsen. De nummer 6 van de Premier League bleef steken op een gelijkspel tegen Bristol City (1-1), dat op het tweede niveau uitkomt. Beide ploegen treffen elkaar binnenkort opnieuw, maar dan in Bristol.
Meer uit Voetbal
SAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.
8 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
10 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
10 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
12 uur geledenARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.
14 uur geleden