Herstelde Boëtius traint mee met Jong Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Jean-Paul Boëtius houdt zijn conditie op peil bij Jong Feyenoord. De oud-speler van de formatie uit Rotterdam heeft momenteel geen club nadat hij tweemaal is hersteld van kanker.
De 30-jarige Boëtius kreeg ruim twee jaar geleden de diagnose teelbalkanker. De aanvaller leek met succes behandeld, maar bleek later ook uitzaaiingen in zijn lymfeklieren te hebben. Boëtius kwam afgelopen zomer met het goede nieuws dat hij 'schoon' is.
Trainer Brian Priske van Feyenoord wilde zich vrijdag tijdens de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd bij Go Ahead Eagles van zaterdag nog niet uitspreken over de mogelijkheid van een eventueel contract voor Boëtius in de toekomst.
Fit worden
"Ik ben blij dat we Jean-Paul de mogelijkheid kunnen bieden om mee te trainen en fit te worden", zei Priske. "Ik heb respect voor hem om zo terug te komen, maar hij is er een tijdje uit geweest. Het duurt even voordat je weer helemaal fit bent. Laten we rustig bekijken hoe hij zich ontwikkelt en hoe dingen gaan. Maar ik ben sowieso blij dat we weer een Feyenoorder thuis hebben."
Boëtius speelde na Feyenoord voor FC Basel, RC Genk, FSV Mainz 05 en Hertha BSC. Hij droeg eenmaal het shirt van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
7 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
8 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
9 uur geleden