Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Boëtius traint mee met Jong Feyenoord

Herstelde Boëtius traint mee met Jong Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Jean-Paul Boëtius houdt zijn conditie op peil bij Jong Feyenoord. De oud-speler van de formatie uit Rotterdam heeft momenteel geen club nadat hij tweemaal is hersteld van kanker.

De 30-jarige Boëtius kreeg ruim twee jaar geleden de diagnose teelbalkanker. De aanvaller leek met succes behandeld, maar bleek later ook uitzaaiingen in zijn lymfeklieren te hebben. Boëtius kwam afgelopen zomer met het goede nieuws dat hij 'schoon' is.

Trainer Brian Priske van Feyenoord wilde zich vrijdag tijdens de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd bij Go Ahead Eagles van zaterdag nog niet uitspreken over de mogelijkheid van een eventueel contract voor Boëtius in de toekomst.

Fit worden

"Ik ben blij dat we Jean-Paul de mogelijkheid kunnen bieden om mee te trainen en fit te worden", zei Priske. "Ik heb respect voor hem om zo terug te komen, maar hij is er een tijdje uit geweest. Het duurt even voordat je weer helemaal fit bent. Laten we rustig bekijken hoe hij zich ontwikkelt en hoe dingen gaan. Maar ik ben sowieso blij dat we weer een Feyenoorder thuis hebben."

Boëtius speelde na Feyenoord voor FC Basel, RC Genk, FSV Mainz 05 en Hertha BSC. Hij droeg eenmaal het shirt van het Nederlands elftal.

Meer uit Voetbal

Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

59 minuten geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

1 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

1 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

1 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

4 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

5 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

5 uur geleden