Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Boëtius traint mee met Jong Feyenoord

Herstelde Boëtius traint mee met Jong Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Jean-Paul Boëtius houdt zijn conditie op peil bij Jong Feyenoord. De oud-speler van de formatie uit Rotterdam heeft momenteel geen club nadat hij tweemaal is hersteld van kanker.

De 30-jarige Boëtius kreeg ruim twee jaar geleden de diagnose teelbalkanker. De aanvaller leek met succes behandeld, maar bleek later ook uitzaaiingen in zijn lymfeklieren te hebben. Boëtius kwam afgelopen zomer met het goede nieuws dat hij 'schoon' is.

Trainer Brian Priske van Feyenoord wilde zich vrijdag tijdens de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd bij Go Ahead Eagles van zaterdag nog niet uitspreken over de mogelijkheid van een eventueel contract voor Boëtius in de toekomst.

Fit worden

"Ik ben blij dat we Jean-Paul de mogelijkheid kunnen bieden om mee te trainen en fit te worden", zei Priske. "Ik heb respect voor hem om zo terug te komen, maar hij is er een tijdje uit geweest. Het duurt even voordat je weer helemaal fit bent. Laten we rustig bekijken hoe hij zich ontwikkelt en hoe dingen gaan. Maar ik ben sowieso blij dat we weer een Feyenoorder thuis hebben."

Boëtius speelde na Feyenoord voor FC Basel, RC Genk, FSV Mainz 05 en Hertha BSC. Hij droeg eenmaal het shirt van het Nederlands elftal.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

5 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

5 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

11 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

12 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

12 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

12 uur geleden