Herstelde aanvaller Werner moet gaan scoren voor Duitsland
KEULEN (ANP) - Teamchef Joachim Löw van Duitsland kan voor de thuiswedstrijd tegen Zwitserland, dinsdag in Keulen voor de Nations League, weer beschikken over een fitte Timo Werner. De aanvaller van Chelsea miste vorige week door een griepaanval de oefeninterland tegen Turkije (3-3). Afgelopen zaterdag in en tegen Oekraïne (1-2) kwam hij nog niet verder dan een late invalbeurt.
"Werner kan weer op volle kracht meedoen. Hij heeft nergens last meer van. Hij is speelklaar", liet Löw weten. De bondscoach kan het scorende vermogen van Werner goed gebruiken tegen Zwitserland. Voordat de wereldkampioen van 2014 moeizaam won van een door het coronavirus verzwakte Oekraïense ploeg speelde de Duitse formatie drie keer gelijk. In deze drie wedstrijden kon de ploeg van Löw een voorsprong niet vasthouden.
Volgens Löw is het nog wel onzeker of Julian Draxler, Lukas Klostermann en Marcel Halstenberg kunnen meedoen tegen Zwitserland. Het trio, dat tegen Oekraïne in het basisteam begon, heeft last van kleine blessures.
Spanje leidt in groep 4 van League A met 7 punten, gevolgd door Duitsland (5), Oekraïne (3) en Zwitserland (1).
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
2 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
7 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
14 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
17 uur geleden