Herstelde aanvaller Werner moet gaan scoren voor Duitsland
KEULEN (ANP) - Teamchef Joachim Löw van Duitsland kan voor de thuiswedstrijd tegen Zwitserland, dinsdag in Keulen voor de Nations League, weer beschikken over een fitte Timo Werner. De aanvaller van Chelsea miste vorige week door een griepaanval de oefeninterland tegen Turkije (3-3). Afgelopen zaterdag in en tegen Oekraïne (1-2) kwam hij nog niet verder dan een late invalbeurt.
"Werner kan weer op volle kracht meedoen. Hij heeft nergens last meer van. Hij is speelklaar", liet Löw weten. De bondscoach kan het scorende vermogen van Werner goed gebruiken tegen Zwitserland. Voordat de wereldkampioen van 2014 moeizaam won van een door het coronavirus verzwakte Oekraïense ploeg speelde de Duitse formatie drie keer gelijk. In deze drie wedstrijden kon de ploeg van Löw een voorsprong niet vasthouden.
Volgens Löw is het nog wel onzeker of Julian Draxler, Lukas Klostermann en Marcel Halstenberg kunnen meedoen tegen Zwitserland. Het trio, dat tegen Oekraïne in het basisteam begon, heeft last van kleine blessures.
Spanje leidt in groep 4 van League A met 7 punten, gevolgd door Duitsland (5), Oekraïne (3) en Zwitserland (1).
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
21 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
22 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
23 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden