Herstelde aanvaller Werner moet gaan scoren voor Duitsland
KEULEN (ANP) - Teamchef Joachim Löw van Duitsland kan voor de thuiswedstrijd tegen Zwitserland, dinsdag in Keulen voor de Nations League, weer beschikken over een fitte Timo Werner. De aanvaller van Chelsea miste vorige week door een griepaanval de oefeninterland tegen Turkije (3-3). Afgelopen zaterdag in en tegen Oekraïne (1-2) kwam hij nog niet verder dan een late invalbeurt.
"Werner kan weer op volle kracht meedoen. Hij heeft nergens last meer van. Hij is speelklaar", liet Löw weten. De bondscoach kan het scorende vermogen van Werner goed gebruiken tegen Zwitserland. Voordat de wereldkampioen van 2014 moeizaam won van een door het coronavirus verzwakte Oekraïense ploeg speelde de Duitse formatie drie keer gelijk. In deze drie wedstrijden kon de ploeg van Löw een voorsprong niet vasthouden.
Volgens Löw is het nog wel onzeker of Julian Draxler, Lukas Klostermann en Marcel Halstenberg kunnen meedoen tegen Zwitserland. Het trio, dat tegen Oekraïne in het basisteam begon, heeft last van kleine blessures.
Spanje leidt in groep 4 van League A met 7 punten, gevolgd door Duitsland (5), Oekraïne (3) en Zwitserland (1).
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
3 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
6 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
8 uur geleden