Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde aanvaller Werner moet gaan scoren voor Duitsland

Herstelde aanvaller Werner moet gaan scoren voor Duitsland

KEULEN (ANP) - Teamchef Joachim Löw van Duitsland kan voor de thuiswedstrijd tegen Zwitserland, dinsdag in Keulen voor de Nations League, weer beschikken over een fitte Timo Werner. De aanvaller van Chelsea miste vorige week door een griepaanval de oefeninterland tegen Turkije (3-3). Afgelopen zaterdag in en tegen Oekraïne (1-2) kwam hij nog niet verder dan een late invalbeurt.

"Werner kan weer op volle kracht meedoen. Hij heeft nergens last meer van. Hij is speelklaar", liet Löw weten. De bondscoach kan het scorende vermogen van Werner goed gebruiken tegen Zwitserland. Voordat de wereldkampioen van 2014 moeizaam won van een door het coronavirus verzwakte Oekraïense ploeg speelde de Duitse formatie drie keer gelijk. In deze drie wedstrijden kon de ploeg van Löw een voorsprong niet vasthouden.

Volgens Löw is het nog wel onzeker of Julian Draxler, Lukas Klostermann en Marcel Halstenberg kunnen meedoen tegen Zwitserland. Het trio, dat tegen Oekraïne in het basisteam begon, heeft last van kleine blessures.

Spanje leidt in groep 4 van League A met 7 punten, gevolgd door Duitsland (5), Oekraïne (3) en Zwitserland (1).

Meer uit Voetbal

Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

52 minuten geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

1 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

2 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

3 uur geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

3 uur geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

4 uur geleden