Herstelde aanvaller Werner moet gaan scoren voor Duitsland
KEULEN (ANP) - Teamchef Joachim Löw van Duitsland kan voor de thuiswedstrijd tegen Zwitserland, dinsdag in Keulen voor de Nations League, weer beschikken over een fitte Timo Werner. De aanvaller van Chelsea miste vorige week door een griepaanval de oefeninterland tegen Turkije (3-3). Afgelopen zaterdag in en tegen Oekraïne (1-2) kwam hij nog niet verder dan een late invalbeurt.
"Werner kan weer op volle kracht meedoen. Hij heeft nergens last meer van. Hij is speelklaar", liet Löw weten. De bondscoach kan het scorende vermogen van Werner goed gebruiken tegen Zwitserland. Voordat de wereldkampioen van 2014 moeizaam won van een door het coronavirus verzwakte Oekraïense ploeg speelde de Duitse formatie drie keer gelijk. In deze drie wedstrijden kon de ploeg van Löw een voorsprong niet vasthouden.
Volgens Löw is het nog wel onzeker of Julian Draxler, Lukas Klostermann en Marcel Halstenberg kunnen meedoen tegen Zwitserland. Het trio, dat tegen Oekraïne in het basisteam begon, heeft last van kleine blessures.
Spanje leidt in groep 4 van League A met 7 punten, gevolgd door Duitsland (5), Oekraïne (3) en Zwitserland (1).
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
1 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko probeert de hooggespannen verwachtingen op de Afrika Cup te temperen. De voetbalgekke Marokkanen eisen niets minder dan de titel, dus waarschuwt Regragui zijn spelers om zich niet gek te laten maken. "We moeten bescheiden zijn. Voor ons als spelers en staf is dat van groot belang. Iedereen roept dat het een afgang is als Marokko de cup niet wint, maar ik wil er graag aan herinneren dat we de Afrika Cup in de afgelopen vijftig jaar niet hebben gewonnen", zei de bondscoach in aanloop naar de achtste finale op zondag tegen Tanzania.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans stopt na dit seizoen als trainer. De 67-jarige coach van FC Utrecht gaat met pensioen. "Ik ga van elke dag genieten."
6 uur geledenXI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
18 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
18 uur geleden