Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstel golfer Besseling in Dubai

Herstel golfer Besseling in Dubai

DUBAI (ANP) - Golfer Wil Besseling heeft zich op de tweede dag van het Golf in Dubai Championship aanzienlijk verbeterd. De Noord-Hollander, die op jacht is naar een startbewijs voor het eindejaarstoernooi in het Arabische emiraat later deze maand, kwam op de tweede dag tot een ronde van 65 slagen, 7 onder par. Na zijn mindere optreden op de eerste dag (73) steeg Besseling van de 85e naar de gedeelde 43e plaats.

Besseling kwam op de banen van de Jumeirah Golf Estates tot vijf birdies en een eagle. De leiding in Dubai bleef in handen van de Engelsman Andy Sullivan, die na een openingsronde van 61 nu 66 slagen nodig had.

De beste zestig spelers op de ranglijst van de Europese Tour mogen meedoen aan het Tour Championship en spelen om 8 miljoen dollar prijzengeld. Besseling staat 64e.

Joost Luiten probeert door goed te presteren in Sun City deelname af te dwingen. De geboren Bleiswijker begon daar op het Zuid-Afrikaans Open met een ronde van 72 (par) en deelt daarmee, met onder anderen zijn landgenoot Daan Huizing, de 28e plaats. Lars van Meijel opende matig met 76 slagen. In Sun City delen zes golfers de leiding met ieder 67 slagen.

Meer uit Sport

Nederland na openingsdag Spelen nog zonder medailles in Milaan

MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.

35 minuten geleden
Lollobrigida ziet met goud op 35e verjaardag droom uitkomen

MILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.

37 minuten geleden
Schaatssters grijpen naast medailles op 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.

3 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in Davis Cup van mondiale nummer 465

BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.

4 uur geleden
Veldrijdster Van Alphen wint ternauwernood Superprestige

MIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.

4 uur geleden
Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

5 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechiƫ, die ziek is.

5 uur geleden