Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Herkenbaar' FC Utrecht moet gaan strijden om Europees voetbal

'Herkenbaar' FC Utrecht moet gaan strijden om Europees voetbal

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht wil zich in het nieuwe seizoen plaatsen voor Europees voetbal. De Eredivisieclub eindigde vorig seizoen als zevende in de competitie, maar slaagde er toen niet in zich via de play-offs te plaatsen voor de voorronden van de Conference League. "De doelstelling is het behalen van Europees voetbal", blikt technisch directeur Jordy Zuidam op de website van FC Utrecht vooruit. "We willen een herkenbaar FC Utrecht zien, waar veel energie in zit."

Volgens Zuidam is de ploeg klaar voor het nieuwe seizoen dat voor FC Utrecht zaterdag begint met een uitwedstrijd tegen PSV. "Ik denk dat we heel tevreden zijn over de selectie die er nu staat. Er is tijdens deze voorbereiding keihard gewerkt en een goed fundament gelegd. Nieuwe jongens hebben hun plekje kunnen vinden in Utrecht en in het team. Ik ben ervan overtuigd dat we een heel mooi seizoen tegemoet gaan."

FC Utrecht nam Mattijs Branderhorst en Souffian El Karouani over van NEC en legde onder anderen Marouan Azarkan (Feyenoord), Isac Lidberg (Go Ahead Eagles) en Mats Seuntjens (RKC) vast. Zuidam houdt ook nog rekening met spelers die kunnen vertrekken deze maand. "We willen de groep bij elkaar houden, maar we weten ook dat dit, bijvoorbeeld met topscorer van de Eredivisie, Tasos Douvikas, een heel grote uitdaging wordt. En we weten ook allemaal dat we uitgaande transfers nodig hebben om de club gezond te houden."

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

5 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

5 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

5 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

6 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

7 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

17 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

19 uur geleden