Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wint zonder problemen van ADO Den Haag

Heracles wint zonder problemen van ADO Den Haag

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft zonder al te veel problemen gewonnen van ADO Den Haag. De formatie van de Duitse trainer Frank Wormuth deed dat in eigen stadion met 2-0. De Almeloërs hadden de competitiestart tegen de in vergelijking met vorig seizoen sterk gewijzigde Haagse formatie eigenlijk met enige zorg tegemoet gezien. Ze raakten belangrijke spelers kwijt, onder wie topschutter Cyriel Dessers en de naar PSV teruggekeerde Mauro Júnior.

Kort na de hervatting kwam Heracles op voorsprong. Rai Vloet, die de overstap maakte van Excelsior, kopte raak na een hoekschop van de goed spelende Silvester van der Water. Het was niet geheel onverwacht. Al in de eerste helft kreeg de thuisclub de beste kansen. De Haagse doelman Luuk Koopmans greep echter in bij schoten van Jeff Hardeveld en Teun Bijleveld. Delano Burgzorg schoot voorlangs, Tim Breukers knalde net over.

Van der Water, in het ingekorte vorige seizoen goed voor zeven treffers, zorgde voor de 2-0. Hij tikte binnen na een combinatie met invaller Luca de la Torre en Robin Pröpper. Dat gebeurde in de 70e minuut. Amper 2 minuten later moest ADO ook nog eens verder met een man minder, na een rode kaart voor Boy Kemper. Vanaf dat moment wist de nieuwe trainer Aleksandar Rankovic dat de Hagenaars vrijwel geen kans meer hadden.

Meer uit Voetbal

Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

3 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

22 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

22 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

22 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

1 dag geleden