Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wint zonder problemen van ADO Den Haag

Heracles wint zonder problemen van ADO Den Haag

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft zonder al te veel problemen gewonnen van ADO Den Haag. De formatie van de Duitse trainer Frank Wormuth deed dat in eigen stadion met 2-0. De Almeloërs hadden de competitiestart tegen de in vergelijking met vorig seizoen sterk gewijzigde Haagse formatie eigenlijk met enige zorg tegemoet gezien. Ze raakten belangrijke spelers kwijt, onder wie topschutter Cyriel Dessers en de naar PSV teruggekeerde Mauro Júnior.

Kort na de hervatting kwam Heracles op voorsprong. Rai Vloet, die de overstap maakte van Excelsior, kopte raak na een hoekschop van de goed spelende Silvester van der Water. Het was niet geheel onverwacht. Al in de eerste helft kreeg de thuisclub de beste kansen. De Haagse doelman Luuk Koopmans greep echter in bij schoten van Jeff Hardeveld en Teun Bijleveld. Delano Burgzorg schoot voorlangs, Tim Breukers knalde net over.

Van der Water, in het ingekorte vorige seizoen goed voor zeven treffers, zorgde voor de 2-0. Hij tikte binnen na een combinatie met invaller Luca de la Torre en Robin Pröpper. Dat gebeurde in de 70e minuut. Amper 2 minuten later moest ADO ook nog eens verder met een man minder, na een rode kaart voor Boy Kemper. Vanaf dat moment wist de nieuwe trainer Aleksandar Rankovic dat de Hagenaars vrijwel geen kans meer hadden.

Meer uit Voetbal

Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

11 minuten geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

17 minuten geleden
Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

21 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

21 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

1 dag geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

1 dag geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

1 dag geleden