Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wint door late treffer van Heerenveen

Heracles wint door late treffer van Heerenveen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft in een moeizame wedstrijd met 1-0 van Heerenveen gewonnen. Aanwinst Ahmed Kutucu bewees met een assist op Delano Burgzorg meteen zijn waarde. Heerenveen blijft door de nederlaag achtste met 22 punten. Heracles komt op 21 punten en klimt naar de elfde plaats.

Heracles won in 2021 van FC Emmen, maar verloor van FC Utrecht en Vitesse en werd door Feyenoord uitgeschakeld in de KNVB-Beker. Heerenveen bekert wel door na de zege op FC Emmen, maar is in de Eredivisie al tien wedstrijden zonder zege.

Heracles begon goed met een kans voor Silvester van de Water. Die schoot na een goede steekpass echter hard naast. Dat was ook de grootste kans van de eerste helft, waarin Heerenveen-coach Johnny Jansen Siem de Jong geblesseerd zag uitvallen.

Heracles bracht in de tweede helft de van Schalke gehuurde spits Ahmed Kutucu voor Ismail Azzaoui. Na balverlies van Heerenveen werd Kutucu de diepte in gestuurd. De aanvaller hield het overzicht en legde af op Burgzorg, die in de 88e minuut de winnende treffer binnenschoot. De Turkse international kreeg ook nog een kans op de 2-0, maar hij schoot tegen doelman Erwin Mulder op.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

1 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

1 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

3 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

3 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

4 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

4 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

6 uur geleden