Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wint door late treffer van Heerenveen

Heracles wint door late treffer van Heerenveen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft in een moeizame wedstrijd met 1-0 van Heerenveen gewonnen. Aanwinst Ahmed Kutucu bewees met een assist op Delano Burgzorg meteen zijn waarde. Heerenveen blijft door de nederlaag achtste met 22 punten. Heracles komt op 21 punten en klimt naar de elfde plaats.

Heracles won in 2021 van FC Emmen, maar verloor van FC Utrecht en Vitesse en werd door Feyenoord uitgeschakeld in de KNVB-Beker. Heerenveen bekert wel door na de zege op FC Emmen, maar is in de Eredivisie al tien wedstrijden zonder zege.

Heracles begon goed met een kans voor Silvester van de Water. Die schoot na een goede steekpass echter hard naast. Dat was ook de grootste kans van de eerste helft, waarin Heerenveen-coach Johnny Jansen Siem de Jong geblesseerd zag uitvallen.

Heracles bracht in de tweede helft de van Schalke gehuurde spits Ahmed Kutucu voor Ismail Azzaoui. Na balverlies van Heerenveen werd Kutucu de diepte in gestuurd. De aanvaller hield het overzicht en legde af op Burgzorg, die in de 88e minuut de winnende treffer binnenschoot. De Turkse international kreeg ook nog een kans op de 2-0, maar hij schoot tegen doelman Erwin Mulder op.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

4 minuten geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

41 minuten geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

15 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

16 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

16 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

16 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

17 uur geleden