Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wint door late treffer van Heerenveen

Heracles wint door late treffer van Heerenveen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft in een moeizame wedstrijd met 1-0 van Heerenveen gewonnen. Aanwinst Ahmed Kutucu bewees met een assist op Delano Burgzorg meteen zijn waarde. Heerenveen blijft door de nederlaag achtste met 22 punten. Heracles komt op 21 punten en klimt naar de elfde plaats.

Heracles won in 2021 van FC Emmen, maar verloor van FC Utrecht en Vitesse en werd door Feyenoord uitgeschakeld in de KNVB-Beker. Heerenveen bekert wel door na de zege op FC Emmen, maar is in de Eredivisie al tien wedstrijden zonder zege.

Heracles begon goed met een kans voor Silvester van de Water. Die schoot na een goede steekpass echter hard naast. Dat was ook de grootste kans van de eerste helft, waarin Heerenveen-coach Johnny Jansen Siem de Jong geblesseerd zag uitvallen.

Heracles bracht in de tweede helft de van Schalke gehuurde spits Ahmed Kutucu voor Ismail Azzaoui. Na balverlies van Heerenveen werd Kutucu de diepte in gestuurd. De aanvaller hield het overzicht en legde af op Burgzorg, die in de 88e minuut de winnende treffer binnenschoot. De Turkse international kreeg ook nog een kans op de 2-0, maar hij schoot tegen doelman Erwin Mulder op.

Meer uit Voetbal

Ajax verhuurt verdediger Šutalo aan Lazio

AMSTERDAM (ANP) - Josip Šutalo speelt dit seizoen voor Lazio. De club uit Rome huurt de verdediger een jaar van Ajax en kan hem daarna definitief overnemen.

35 minuten geleden
Van Nistelrooij, Lodewijks en Ramzi in staf van Xavi bij Oranje

ZEIST (ANP) - De nieuwe Spaanse bondscoach Xavi Hernández heeft zijn staf voor het Nederlands elftal compleet. Ruud van Nistelrooij en Patrick Lodewijks blijven als assistent-bondscoach en keeperstrainer bij Oranje. Adil Ramzi komt over van de Nederlandse ploeg voor spelers jonger dan 19 jaar. De Spanjaarden Sergio Alegre en Óscar Hernández, de broer van Xavi, en performancecoach Iván Torres assisteerden de opvolger van Ronald Koeman ook al bij FC Barcelona en Al-Sadd.

36 minuten geleden
Ajax bevestigt komst Franse jeugdinternational Camara

AMSTERDAM (ANP) - Ajax huurt Abdoulaye Camara dit seizoen van Udinese. De 17-jarige verdedigende middenvelder sluit eerst aan bij Jong Ajax. De club uit Amsterdam kan hem volgend jaar definitief overnemen.

52 minuten geleden
Voetbalsters PSV verspelen tegen FC Utrecht eerste punten

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn er niet in geslaagd hun eerste thuiswedstrijd van dit seizoen te winnen. De regerend landskampioen kwam op sportcomplex De Herdgang niet verder dan een gelijkspel tegen FC Utrecht: 1-1. PSV was het seizoen zondag begonnen met een zege bij PEC Zwolle (0-2).

1 uur geleden
Manchester United start competitie met nederlaag bij Hull City

HULL (ANP) - Manchester United is slecht begonnen aan het nieuwe voetbalseizoen in Engeland. Het elftal van trainer Michael Carrick verloor met 2-0 bij Hull City, dat vorig seizoen via de play-offs naar de Premier League promoveerde.

2 uur geleden
CONCACAF-baas vraagt Infantino weg te blijven bij jeugdtoernooi

SANTO DOMINGO (ANP/RTR) - Voorzitter Victor Montagliani van de CONCACAF, de voetbalconfederatie van Noord-Amerika, Midden-Amerika en de Caraïben, heeft FIFA-voorzitter Gianni Infantino verzocht weg te blijven bij een jeugdtoernooi in de Dominicaanse Republiek. Montagliani stelde dat zijn aanwezigheid het evenement zou overschaduwen vanwege de toenemende weerstand tegen zijn leiderschap.

3 uur geleden
FC Barcelona in openingsduel met Elche nog zonder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het zondag in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen nog doen zonder Rodri. De van Manchester City overgekomen middenvelder zit nog niet bij de selectie, vertelde trainer Hansi Flick zaterdag aan de media.

4 uur geleden