Heracles wint bij MVV en houdt vizier op koploper PEC Zwolle
MAASTRICHT (ANP) - Heracles Almelo is drie punten dichter bij koploper PEC Zwolle gekomen. De nummer 2 uit de Keuken Kampioen Divisie won met 2-0 bij MVV Maastricht. Heracles staat op 50 punten, 7 minder dan PEC dat vrijdag al won van Jong AZ.
Anas Ouahim zette de bezoekers uit Almelo al in de 3e minuut op voorsprong. In de tweede helft schoot hij ook de 2-0 binnen.
ADO Den Haag verlengde de ongeslagen reeks tot negen wedstrijden. De Hagenaars van coach Dick Advocaat, die afgelopen week Go Ahead Eagles uitschakelden in de KNVB-beker, wonnen met 2-1 bij Jong PSV.
Telstar
Max de Waal opende de score voor ADO en Xander Severina zorgde een minuut later voor de tweede treffer. Jason van Duiven was uit een strafschop trefzeker voor Jong PSV.
Telstar won met 1-0 bij Jong FC Utrecht. Tom Overtoom maakte het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
7 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
11 uur geleden