Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wint bij Almere na vier maanden uitduel in Eredivisie

Heracles wint bij Almere na vier maanden uitduel in Eredivisie

ALMERE (ANP) - Heracles Almelo heeft onderin de Eredivisie een belangrijke overwinning behaald. Het elftal van trainer Erwin van de Looi versloeg concurrent Almere City FC: 0-2. Voor Heracles was het in de competitie de eerste zege buiten het eigen stadion sinds 21 september. De laatste vijf uitduels gingen verloren.

Mats Rots beleefde een droomdebuut. De 18-jarige jeugdinternational, die eerder deze week op huurbasis werd overgenomen van FC Twente, opende na een klein halfuur spelen de score. Rots begon op eigen helft aan een lange dribbel, kapte naar binnen en schoot met rechts in de verre hoek raak: 0-1.

Almere City kreeg ook kansen, maar wist niet te scoren. Heracles deed dat na rust wel nog een keer, al had de treffer afgekeurd moeten worden. Brian De Keersmaecker nam de bal met zijn arm mee, maar dat werd niet gezien door de arbitrage. De aanvoerder stelde Jizz Hornkamp, die goed voor zijn tegenstander kwam, in staat met zijn hoofd te scoren (0-2).

Het was voor Jeroen Rijsdijk zijn eerste nederlaag als trainer van Almere, dat op de voorlaatste plaats blijft staan met 10 punten. Heracles steeg naar de veertiende plaats en heeft nu 18 punten.

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

15 minuten geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

2 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

3 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

4 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

4 uur geleden