Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege

Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo wacht nog altijd op de eerste overwinning dit seizoen in de Eredivisie. Het elftal van trainer Erwin van de Looi moest tegen Almere City FC, dat na vijf speelronden ook zonder zege is, genoegen nemen met een gelijkspel: 0-0. Heracles staat op de zestiende plaats met 3 punten en Almere is zeventiende met 2 punten.

De hoogtepunten in Almelo waren schaars. De Bosnische spits Luka Kulenovic kopte na ruim een kwartier spelen over voor de thuisploeg. Almere kreeg in de 35e minuut een strafschop, maar scheidsrechter Allard Lindhout draaide die beslissing terug na tussenkomst van videoarbiter Dennis Higler. Doelman Fabian de Keijzer bleek geen overtreding te hebben gemaakt op de Noor Kornelius Hansen.

Almere voetbalde lange tijd iets beter dan Heracles, maar grote mogelijkheden bleven in de tweede helft lang uit. Een schot van Ruben Providence in blessuretijd miste kracht en overtuiging. Heracles liet aan de andere kant mogelijkheden liggen via Shiloh 't Zand en Brian De Keersmaecker.

Trainer Hedwiges Maduro liet Anas Tahiri in de basis debuteren bij Almere en invaller Thom Haye deed ook voor het eerst mee bij zijn nieuwe club.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

2 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

3 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

5 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

5 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

6 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

8 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

8 uur geleden