Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo wacht nog altijd op de eerste overwinning dit seizoen in de Eredivisie. Het elftal van trainer Erwin van de Looi moest tegen Almere City FC, dat na vijf speelronden ook zonder zege is, genoegen nemen met een gelijkspel: 0-0. Heracles staat op de zestiende plaats met 3 punten en Almere is zeventiende met 2 punten.
De hoogtepunten in Almelo waren schaars. De Bosnische spits Luka Kulenovic kopte na ruim een kwartier spelen over voor de thuisploeg. Almere kreeg in de 35e minuut een strafschop, maar scheidsrechter Allard Lindhout draaide die beslissing terug na tussenkomst van videoarbiter Dennis Higler. Doelman Fabian de Keijzer bleek geen overtreding te hebben gemaakt op de Noor Kornelius Hansen.
Almere voetbalde lange tijd iets beter dan Heracles, maar grote mogelijkheden bleven in de tweede helft lang uit. Een schot van Ruben Providence in blessuretijd miste kracht en overtuiging. Heracles liet aan de andere kant mogelijkheden liggen via Shiloh 't Zand en Brian De Keersmaecker.
Trainer Hedwiges Maduro liet Anas Tahiri in de basis debuteren bij Almere en invaller Thom Haye deed ook voor het eerst mee bij zijn nieuwe club.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
16 uur geleden