Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege

Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo wacht nog altijd op de eerste overwinning dit seizoen in de Eredivisie. Het elftal van trainer Erwin van de Looi moest tegen Almere City FC, dat na vijf speelronden ook zonder zege is, genoegen nemen met een gelijkspel: 0-0. Heracles staat op de zestiende plaats met 3 punten en Almere is zeventiende met 2 punten.

De hoogtepunten in Almelo waren schaars. De Bosnische spits Luka Kulenovic kopte na ruim een kwartier spelen over voor de thuisploeg. Almere kreeg in de 35e minuut een strafschop, maar scheidsrechter Allard Lindhout draaide die beslissing terug na tussenkomst van videoarbiter Dennis Higler. Doelman Fabian de Keijzer bleek geen overtreding te hebben gemaakt op de Noor Kornelius Hansen.

Almere voetbalde lange tijd iets beter dan Heracles, maar grote mogelijkheden bleven in de tweede helft lang uit. Een schot van Ruben Providence in blessuretijd miste kracht en overtuiging. Heracles liet aan de andere kant mogelijkheden liggen via Shiloh 't Zand en Brian De Keersmaecker.

Trainer Hedwiges Maduro liet Anas Tahiri in de basis debuteren bij Almere en invaller Thom Haye deed ook voor het eerst mee bij zijn nieuwe club.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

1 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

1 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

2 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

2 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

3 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

3 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

5 uur geleden