Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo wacht nog altijd op de eerste overwinning dit seizoen in de Eredivisie. Het elftal van trainer Erwin van de Looi moest tegen Almere City FC, dat na vijf speelronden ook zonder zege is, genoegen nemen met een gelijkspel: 0-0. Heracles staat op de zestiende plaats met 3 punten en Almere is zeventiende met 2 punten.
De hoogtepunten in Almelo waren schaars. De Bosnische spits Luka Kulenovic kopte na ruim een kwartier spelen over voor de thuisploeg. Almere kreeg in de 35e minuut een strafschop, maar scheidsrechter Allard Lindhout draaide die beslissing terug na tussenkomst van videoarbiter Dennis Higler. Doelman Fabian de Keijzer bleek geen overtreding te hebben gemaakt op de Noor Kornelius Hansen.
Almere voetbalde lange tijd iets beter dan Heracles, maar grote mogelijkheden bleven in de tweede helft lang uit. Een schot van Ruben Providence in blessuretijd miste kracht en overtuiging. Heracles liet aan de andere kant mogelijkheden liggen via Shiloh 't Zand en Brian De Keersmaecker.
Trainer Hedwiges Maduro liet Anas Tahiri in de basis debuteren bij Almere en invaller Thom Haye deed ook voor het eerst mee bij zijn nieuwe club.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
4 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
8 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
8 uur geleden