Heracles wacht ook na duel met Almere (0-0) nog op eerste zege
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo wacht nog altijd op de eerste overwinning dit seizoen in de Eredivisie. Het elftal van trainer Erwin van de Looi moest tegen Almere City FC, dat na vijf speelronden ook zonder zege is, genoegen nemen met een gelijkspel: 0-0. Heracles staat op de zestiende plaats met 3 punten en Almere is zeventiende met 2 punten.
De hoogtepunten in Almelo waren schaars. De Bosnische spits Luka Kulenovic kopte na ruim een kwartier spelen over voor de thuisploeg. Almere kreeg in de 35e minuut een strafschop, maar scheidsrechter Allard Lindhout draaide die beslissing terug na tussenkomst van videoarbiter Dennis Higler. Doelman Fabian de Keijzer bleek geen overtreding te hebben gemaakt op de Noor Kornelius Hansen.
Almere voetbalde lange tijd iets beter dan Heracles, maar grote mogelijkheden bleven in de tweede helft lang uit. Een schot van Ruben Providence in blessuretijd miste kracht en overtuiging. Heracles liet aan de andere kant mogelijkheden liggen via Shiloh 't Zand en Brian De Keersmaecker.
Trainer Hedwiges Maduro liet Anas Tahiri in de basis debuteren bij Almere en invaller Thom Haye deed ook voor het eerst mee bij zijn nieuwe club.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
9 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden