Heracles vervolgt jacht op promotie zonder topscorer Laursen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo vervolgt de jacht op promotie naar de Eredivisie zonder de Deense aanvaller Nikolai Laursen. De topscorer van de club heeft de voorste kruisband van zijn linkerknie gescheurd, waardoor hij maanden uitgeschakeld is.
"Tijdens de wedstrijd tegen Almere City probeerde ik de bal af te schermen toen mijn knie geraakt werd", aldus Laursen. "Ik wist eigenlijk meteen dat het niet goed was en dat werd vandaag helaas bevestigd: voorste kruisband gescheurd. Ik ga er alles aan doen om zo snel mogelijk weer fit te worden."
De 25-jarige Laursen, voormalig speler van Jong PSV en FC Emmen, is bezig aan zijn tweede seizoen in Almelo. In 29 competitieduels kwam hij zestien keer tot scoren.
Heracles staat tweede in de Keuken Kampioen Divisie. Met nog zeven duels te gaan bedraagt de voorsprong op nummer 3 Almere City 11 punten. De nummers 1 en 2 promoveren.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
46 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
6 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
7 uur geleden