Heracles vervolgt jacht op promotie zonder topscorer Laursen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo vervolgt de jacht op promotie naar de Eredivisie zonder de Deense aanvaller Nikolai Laursen. De topscorer van de club heeft de voorste kruisband van zijn linkerknie gescheurd, waardoor hij maanden uitgeschakeld is.
"Tijdens de wedstrijd tegen Almere City probeerde ik de bal af te schermen toen mijn knie geraakt werd", aldus Laursen. "Ik wist eigenlijk meteen dat het niet goed was en dat werd vandaag helaas bevestigd: voorste kruisband gescheurd. Ik ga er alles aan doen om zo snel mogelijk weer fit te worden."
De 25-jarige Laursen, voormalig speler van Jong PSV en FC Emmen, is bezig aan zijn tweede seizoen in Almelo. In 29 competitieduels kwam hij zestien keer tot scoren.
Heracles staat tweede in de Keuken Kampioen Divisie. Met nog zeven duels te gaan bedraagt de voorsprong op nummer 3 Almere City 11 punten. De nummers 1 en 2 promoveren.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
13 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geleden