Heracles-speler Pröpper mogelijk snel weer in actie
ALMELO (ANP) - De blessure aan de linkerknie van Robin Pröpper van Heracles Almelo lijkt mee te vallen. De verdediger onderging een kijkoperatie, waarbij "geen grote problemen" werden ontdekt. "De knie zag er goed uit", verklaarde Pröpper. "Ik ga nu toewerken naar mijn rentree. Hopelijk sta ik snel weer op het veld."
Pröpper had al een tijdje last van de knie, waarin hij in september 2018 een kruisband scheurde. Hij stond toen de rest van dat seizoen aan de kant.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
54 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de licentie om betaald voetbal te spelen behouden. Dat is het gevolg van een uitspraak van de Hoge Raad, die het cassatieberoep van voetbalbond KNVB heeft verworpen.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - Wereldbond FIFA stelt een onderzoek in naar het incident op het veld na de halve finale van het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië, waarbij Argentijnse spelers een spandoek vertoonden. Daarop stond de tekst: De Falklandeilanden zijn Argentijns. Argentinië won de wedstrijd met 2-1.
8 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - FC Twente treft in de tweede voorronde van de Europa League het Hongaarse Ferencváros. Ajax speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen het Servische FK Vojvodina. Dat is de uitkomst van de onderlinge confrontatie tussen Ferencváros en Vojvodina in de eerste voorronde van de Europa League.
20 uur geleden