
Heracles-speler Laursen beëindigt loopbaan om knieproblemen
ALMELO (ANP) - Nikolai Laursen beëindigt zijn loopbaan als profvoetballer voortijdig. De 27-jarige aanvaller van Heracles Almelo scheurde in korte tijd twee keer zijn voorste kruisband en hij blijft problemen houden.
"Ik wil mijn knie goed houden. Ik denk niet dat ik het weer ga proberen. Ik moet ook aan mijn gezondheid denken en daar kies ik nu voor", zegt Laursen in gesprek met Heracles TV. "Ik moet verder met mijn leven. Ik ga terug naar huis. Studeren, misschien even op vakantie."
Laursen had twee jaar geleden met zestien doelpunten in 29 wedstrijden een belangrijk aandeel in de promotie van Heracles naar de Eredivisie. Eerder voetbalde hij in Nederland bij Jong PSV en FC Emmen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Luka Modric speelt zaterdag tegen Real Sociedad zijn laatste competitiewedstrijd in het shirt van Real Madrid. Dat heeft de 39-jarige Kroatische middenvelder bekendgemaakt op Instagram.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Kostas Lamprou moet op zoek naar een nieuwe club. NAC Breda meldt dat het aflopende contract van de 33-jarige reservedoelman niet wordt verlengd.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Nicolai Boilesen stopt met voetballen. Dat schrijft de 33-jarige voormalige speler van Ajax op Instagram.
4 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij zit zondag voor het laatst op de bank als trainer van Leicester City. Daarna vertrekt de Nederlander bij de uit de Premier League gedegradeerde club. Dat melden meerdere Engelse media, waaronder Sky Sports.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP/AFP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann kan in de halve finale van de Nations League niet beschikken over middenvelder Jamal Musiala, aanvaller Kai Havertz en verdedigers Antonio Rüdiger en Nico Schlotterbeck. Zij zijn geblesseerd.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Paul Simonis heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles verlengd. De 40-jarige trainer is nu tot de zomer van 2027 verbonden aan de Deventenaren. Simonis won in zijn eerste seizoen de KNVB-beker met Go Ahead. De club eindigde in de Eredivisie als zevende.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Etienne Vaessen. De doelman is daarmee voor vier wedstrijden geschorst, waarvan een voorwaardelijk. Vaessen mist daarmee de eerste drie duels van het nieuwe seizoen.
7 uur geleden