Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles na ruime zege op Jong Utrecht aan kop in eerste divisie

Heracles na ruime zege op Jong Utrecht aan kop in eerste divisie

UTRECHT (ANP) - Heracles Almelo heeft maandag de koppositie in de eerste divisie in handen gekregen. Het elftal van trainer John Lammers versloeg in Stadion Galgenwaard het beloftenelftal van FC Utrecht: 0-3.

Heracles was het seizoen tien dagen eerder begonnen met een thuiszege op ADO Den Haag (4-0) en leidt nu op basis van het beste doelsaldo. PEC Zwolle, dat net als Heracles en Willem II vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie, neemt de tweede plek in. Ook Zwolle staat op 6 punten. Willem II is de enige van de drie degradanten die voorlopig teleurstelt, met slechts 1 punt.

Het duel tussen Jong FC Utrecht en Heracles was bij rust al nagenoeg beslist. De Deense spits Nikolai Laursen scoorde twee keer, in de 9e en 42e minuut. Tussendoor trof ook de Zweedse aanvaller Samuel Armenteros doel.

MVV Maastricht won met 3-1 van NAC Breda. Invaller Ruben van Bommel, zoon van Antwerp-trainer Mark van Bommel, nam de derde treffer van MVV voor zijn rekening. MVV en NAC hebben na twee speelronden allebei 3 punten.

Jong PSV was met 1-0 te sterk voor het nog puntenloze FC Dordrecht.

Meer uit Voetbal

Bayern München draait 2-0-achterstand om in zege bij SC Freiburg

FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.

27 minuten geleden
Gasiorowski vervangt Obispo op laatste moment bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.

30 minuten geleden
Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

2 uur geleden
Veerman, Wanner en Mauro Júnior keren terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.

2 uur geleden
Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

4 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

19 uur geleden