Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles na ruime zege op Jong Utrecht aan kop in eerste divisie

Heracles na ruime zege op Jong Utrecht aan kop in eerste divisie

UTRECHT (ANP) - Heracles Almelo heeft maandag de koppositie in de eerste divisie in handen gekregen. Het elftal van trainer John Lammers versloeg in Stadion Galgenwaard het beloftenelftal van FC Utrecht: 0-3.

Heracles was het seizoen tien dagen eerder begonnen met een thuiszege op ADO Den Haag (4-0) en leidt nu op basis van het beste doelsaldo. PEC Zwolle, dat net als Heracles en Willem II vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie, neemt de tweede plek in. Ook Zwolle staat op 6 punten. Willem II is de enige van de drie degradanten die voorlopig teleurstelt, met slechts 1 punt.

Het duel tussen Jong FC Utrecht en Heracles was bij rust al nagenoeg beslist. De Deense spits Nikolai Laursen scoorde twee keer, in de 9e en 42e minuut. Tussendoor trof ook de Zweedse aanvaller Samuel Armenteros doel.

MVV Maastricht won met 3-1 van NAC Breda. Invaller Ruben van Bommel, zoon van Antwerp-trainer Mark van Bommel, nam de derde treffer van MVV voor zijn rekening. MVV en NAC hebben na twee speelronden allebei 3 punten.

Jong PSV was met 1-0 te sterk voor het nog puntenloze FC Dordrecht.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

4 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

4 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

6 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden