Heracles na 2-0-achterstand gelijk tegen tien man Almere
ALMELO (ANP) - Almere City FC is er niet in geslaagd revanche te nemen voor de eerdere 5-0-nederlaag op eigen veld tegen Heracles. In Almelo was de ploeg van trainer Alex Pastoor goed op weg. Maar Heracles knokte zich terug na een 2-0-achterstand en sloot het duel met een man meer af met 2-2.
Almere nam in de negentiende minuut de leiding. Na een pass van de Franse aanvaller Thomas Robinet maakte diens landgenoot Yoann Cathline de 1-0. In de 35e minuut werd het 2-0. Cathline wilde uithalen, maar raakte de bal amper. Die rolde wel richting doel, waarna Ruben Roosken met een overtreding Kornelius Hansen van scoren afhield. Robinet benutte de toegekende strafschop.
Heracles-trainer Erwin van de Looi zag zijn ploeg, met drie nieuwe spelers, binnen twee minuten na rust een strafschop krijgen na een handsbal. Jizz Hornkamp benutte die buitenkans: 1-2. Na een klein uur raakte Almere Robinet kwijt. Hij kreeg rood na een al dan niet opzettelijke elleboog richting Kelvin Leerdam die met een hoofdblessure uitviel. Met een geplaatst schot bracht de Australiër Ajdin Hrustic niet veel later de stand op 2-1.
Thomas Bruns raakte namens Heracles nog de kruising, terwijl zijn ploeggenoot Mario Engels kort voor tijd een de bal uit een knappe volley net naast zag gaan. Almere blijft twaalfde in de Eredivisie. Heracles staat veertiende.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
2 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
19 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
20 uur geleden