Heracles na 2-0-achterstand gelijk tegen tien man Almere
ALMELO (ANP) - Almere City FC is er niet in geslaagd revanche te nemen voor de eerdere 5-0-nederlaag op eigen veld tegen Heracles. In Almelo was de ploeg van trainer Alex Pastoor goed op weg. Maar Heracles knokte zich terug na een 2-0-achterstand en sloot het duel met een man meer af met 2-2.
Almere nam in de negentiende minuut de leiding. Na een pass van de Franse aanvaller Thomas Robinet maakte diens landgenoot Yoann Cathline de 1-0. In de 35e minuut werd het 2-0. Cathline wilde uithalen, maar raakte de bal amper. Die rolde wel richting doel, waarna Ruben Roosken met een overtreding Kornelius Hansen van scoren afhield. Robinet benutte de toegekende strafschop.
Heracles-trainer Erwin van de Looi zag zijn ploeg, met drie nieuwe spelers, binnen twee minuten na rust een strafschop krijgen na een handsbal. Jizz Hornkamp benutte die buitenkans: 1-2. Na een klein uur raakte Almere Robinet kwijt. Hij kreeg rood na een al dan niet opzettelijke elleboog richting Kelvin Leerdam die met een hoofdblessure uitviel. Met een geplaatst schot bracht de Australiër Ajdin Hrustic niet veel later de stand op 2-1.
Thomas Bruns raakte namens Heracles nog de kruising, terwijl zijn ploeggenoot Mario Engels kort voor tijd een de bal uit een knappe volley net naast zag gaan. Almere blijft twaalfde in de Eredivisie. Heracles staat veertiende.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
10 uur geleden