Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles na 2-0-achterstand gelijk tegen tien man Almere

Heracles na 2-0-achterstand gelijk tegen tien man Almere

ALMELO (ANP) - Almere City FC is er niet in geslaagd revanche te nemen voor de eerdere 5-0-nederlaag op eigen veld tegen Heracles. In Almelo was de ploeg van trainer Alex Pastoor goed op weg. Maar Heracles knokte zich terug na een 2-0-achterstand en sloot het duel met een man meer af met 2-2.

Almere nam in de negentiende minuut de leiding. Na een pass van de Franse aanvaller Thomas Robinet maakte diens landgenoot Yoann Cathline de 1-0. In de 35e minuut werd het 2-0. Cathline wilde uithalen, maar raakte de bal amper. Die rolde wel richting doel, waarna Ruben Roosken met een overtreding Kornelius Hansen van scoren afhield. Robinet benutte de toegekende strafschop.

Heracles-trainer Erwin van de Looi zag zijn ploeg, met drie nieuwe spelers, binnen twee minuten na rust een strafschop krijgen na een handsbal. Jizz Hornkamp benutte die buitenkans: 1-2. Na een klein uur raakte Almere Robinet kwijt. Hij kreeg rood na een al dan niet opzettelijke elleboog richting Kelvin Leerdam die met een hoofdblessure uitviel. Met een geplaatst schot bracht de Australiër Ajdin Hrustic niet veel later de stand op 2-1.

Thomas Bruns raakte namens Heracles nog de kruising, terwijl zijn ploeggenoot Mario Engels kort voor tijd een de bal uit een knappe volley net naast zag gaan. Almere blijft twaalfde in de Eredivisie. Heracles staat veertiende.

Meer uit Voetbal

AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

26 minuten geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

38 minuten geleden
PSV stelt voor het eerst spelhervattingen-specialist aan

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.

1 uur geleden
Bekerhouder Crystal Palace onderuit bij zesdeklasser Macclesfield

MACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.

3 uur geleden
Real-coach Alonso voorzichtig met terugkerende Mbappé

JEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure

3 uur geleden
Hernieuwde oproep NOC*NSF en KNVB tot invoering sportwet

ARNHEM/ZEIST (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF en voetbalbond KNVB doen een hernieuwde oproep tot invoering van een sportwet, waarin sport en financiering zijn verankerd. De oproep is gericht aan het nog te vormen nieuwe kabinet.

5 uur geleden
Bondscoach Marokko na 'historische' winst: we hebben nog niets

RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.

9 uur geleden