
Heracles moet geschorste Limbombe alleen tegen FC Utrecht missen
ALMELO (ANP) - Bryan Limbombe mist vrijdagavond het uitduel van Heracles Almelo met FC Utrecht, dat om 20.00 uur begint. De aanvaller is door de tuchtcommissie voor twee duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst.
Limbombe kreeg afgelopen vrijdag een rode kaart in het uitduel met PSV na een sliding op een enkel van Luuk de Jong. Heracles weigerde een schikkingsvoorstel van een schorsing van drie duels, waarvan een voorwaardelijk.
"We vinden zijn overtreding nog steeds geen schorsing waard", laat technisch directeur Nico-Jan Hoogma op de website van Heracles weten. "De schorsing is echter na de sessie van donderdagavond wel met één duel teruggebracht. Bovendien heeft nu in beroep gaan geen zin, omdat de wedstrijd tegen FC Utrecht vanavond al wordt gespeeld en de schorsing blijft staan hangende het beroep."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bruno Martins Indi kon de pijnlijke nederlaag tegen Go Ahead Eagles in de finale van de KNVB-beker maar moeilijk een plek geven. "Dit komt zeker hard aan. Het is een emotionele mokerslag", vertelde de aanvoerder van AZ in de catacomben van De Kuip.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Nottingham Forest heeft door de zege bij Tottenham Hotspur de derde plaats in de Premier League heroverd. De ploeg van coach Nuno won met 2-1 in Londen.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl maakte al gauw na de zenuwslopende bekerfinale tussen Go Ahead Eagles en AZ een rustige indruk. "Misschien denken mensen dat ik gek ben. Maar sorry, zo ben ik nu eenmaal", aldus de aanvoerder op een persconferentie in De Kuip.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens maakte na de verloren bekerfinale tegen Go Ahead Eagles een aangeslagen indruk. "We hadden na 90 minuten verdiend de beker de lucht in moeten steken. Bij 2-0 was het klaar geweest. Dit doet heel veel pijn", sprak de trainer op een persconferentie in De Kuip.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - In Deventer is het feest losgebarsten na de overwinning van Go Ahead Eagles in de finale van de KNVB-beker. De club won in Rotterdam na strafschoppen van AZ. Direct na het laatste fluitsignaal brak er groot feest los in de binnenstad.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Paul Simonis van Go Ahead Eagles beleefde volgens eigen zeggen de meest bijzondere dag van zijn leven. Echt grandioos, zo met elkaar en met het publiek. Ze hebben dit echt verdiend", zei hij bij ESPN na de met strafschoppen gewonnen bekerfinale.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Doelman Jari De Busser van Go Ahead Eagles had geen woorden voor de bekerwinst na strafschoppen tegen AZ. "Bizar. Ik heb hier geen woorden voor. Dat had ik al niet na de halve finale tegen PSV. Dit is een jongensdroom", zei De Busser bij ESPN.
11 uur geleden