Heracles moet geschorste Limbombe alleen tegen FC Utrecht missen
ALMELO (ANP) - Bryan Limbombe mist vrijdagavond het uitduel van Heracles Almelo met FC Utrecht, dat om 20.00 uur begint. De aanvaller is door de tuchtcommissie voor twee duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst.
Limbombe kreeg afgelopen vrijdag een rode kaart in het uitduel met PSV na een sliding op een enkel van Luuk de Jong. Heracles weigerde een schikkingsvoorstel van een schorsing van drie duels, waarvan een voorwaardelijk.
"We vinden zijn overtreding nog steeds geen schorsing waard", laat technisch directeur Nico-Jan Hoogma op de website van Heracles weten. "De schorsing is echter na de sessie van donderdagavond wel met één duel teruggebracht. Bovendien heeft nu in beroep gaan geen zin, omdat de wedstrijd tegen FC Utrecht vanavond al wordt gespeeld en de schorsing blijft staan hangende het beroep."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
5 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden