Heracles moet aanvoerder Hoogma maanden missen door knieblessure
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo mist de komende maanden aanvoerder Justin Hoogma. De verdediger ondergaat binnenkort een operatie aan zijn knie. Het herstel vergt "drie tot zes maanden", meldt de club op de website. Hoogma is er dus ook niet bij als zijn ploeg zondag tegen Fortuna Sittard handhaving in de Eredivisie moet veiligstellen. Daarvoor is een gelijkspel voldoende.
"Er is een scheurtje in de buitenmeniscus van de linkerknie geconstateerd", zegt Hoogma op de website van de club die veertiende staat. "Ik had al een tijdje last van de knie en de pijn werd heviger, waardoor we van de week een MRI-scan hebben gemaakt. Helaas moet ik de laatste wedstrijd aan me voorbij laten gaan. Ergens in de komende dagen of weken zal ik geopereerd worden, voor het herstel staat drie tot zes maanden."
Ook bij een nederlaag lijkt Heracles zich niet al te veel zorgen te hoeven maken. Pas als RKC wint bij PSV en Excelsior bij Feyenoord leidt verlies tot deelname aan de play-offs om promotie en degradatie.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
36 minuten geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
5 uur geleden