Heracles maakt na zege (4-2) op PEC Zwolle sprong op ranglijst
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de kater van het verlies in de halve finale van de beker afgelopen donderdag tegen AZ met een overwinning weggewerkt. De Almeloërs wonnen in het eigen Asito Stadion een competitieduel met 4-2 van PEC Zwolle. Heracles maakte door de zege een sprong van de vijftiende naar de elfde plaats op de ranglijst van de Eredivisie. PEC Zwolle zakte van de dertiende naar de veertiende plek.
De beginfase was direct hectisch. Scheidsrechter Martijn Vos bestrafte een overtreding van Dennis van der Haar op Juho Talvitie al na vijf minuten met een rode kaart en een strafschop voor Heracles. Na tussenkomst van de VAR mocht Van der Haar met een gele kaart blijven staan. Brian De Keersmaecker maakte vanaf 11 meter het openingsdoelpunt. Binnen de minuut was het alweer gelijk door Dylan Vente. Voor rust werd het via Anselmo MacNulty (PEC Zwolle) en Thomas Bruns (Heracles) 2-2.
In de tweede helft richtte Heracles zich op en trok de ploeg met doelpunten van Talvitie en Jizz Hornkamp de zege naar zich toe.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
9 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
11 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
11 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
11 uur geleden