Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles maakt einde aan ongeslagen status PEC Zwolle in 2022

Heracles maakt einde aan ongeslagen status PEC Zwolle in 2022

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft een einde gemaakt aan de ongeslagen status van PEC Zwolle in 2022. De ploeg van trainer Frank Wormuth versloeg de hekkensluiter van de Eredivisie met 2-0. PEC Zwolle had na de winterstop 11 punten gepakt uit vijf wedstrijden en daardoor weer aansluiting gevonden met de clubs boven zich.

Vorige week wist Yuta Nakayama met een doelpunt in de blessuretijd een nederlaag van PEC tegen FC Groningen te voorkomen (1-1), maar de Japanse verdediger stond in Almelo aan de basis van de nederlaag. Nakayama liet zich in de 19e minuut aftroeven door Anas Ouahim, die hem de bal ontfutselde. PEC-doelman Kostas Lamprou kwam ver uit zijn doel in een poging om Nakayama te helpen. Hij schonk Luca De La Torre daardoor echter de kans om de bal op aangeven van Ouahim vanaf de rand van het strafschopgebied in het lege doel te schieten.

Kort na rust verdubbelde Sinan Bakis de voorsprong van Heracles. De spits, die weer eens mocht starten, kreeg tussen vijf verdedigers van PEC Zwolle de ruimte om uit te halen: 2-0. Een kwartier voor tijd kwam Samuel Armenteros in het veld. De Zweedse spits is voor de derde keer neergestreken bij Heracles. Armenteros (31) probeerde het een keer met een schot vanuit de middencirkel, maar de bal zeilde ver naast het doel.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt vertrek doelman Pasveer (42) naar Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Remko Pasveer maakt het seizoen af bij Heracles Almelo. De 42-jarige doelman wil met zijn nieuwe club degradatie uit de Eredivisie voorkomen. Hij stond tot aan het einde van dit seizoen bij Ajax onder contract.

5 minuten geleden
Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

7 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

9 uur geleden
Forse schorsing PSV'er Saibari voor handdoekenrel op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.

9 uur geleden
Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

17 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

17 uur geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

18 uur geleden