Heracles maakt einde aan ongeslagen status PEC Zwolle in 2022
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft een einde gemaakt aan de ongeslagen status van PEC Zwolle in 2022. De ploeg van trainer Frank Wormuth versloeg de hekkensluiter van de Eredivisie met 2-0. PEC Zwolle had na de winterstop 11 punten gepakt uit vijf wedstrijden en daardoor weer aansluiting gevonden met de clubs boven zich.
Vorige week wist Yuta Nakayama met een doelpunt in de blessuretijd een nederlaag van PEC tegen FC Groningen te voorkomen (1-1), maar de Japanse verdediger stond in Almelo aan de basis van de nederlaag. Nakayama liet zich in de 19e minuut aftroeven door Anas Ouahim, die hem de bal ontfutselde. PEC-doelman Kostas Lamprou kwam ver uit zijn doel in een poging om Nakayama te helpen. Hij schonk Luca De La Torre daardoor echter de kans om de bal op aangeven van Ouahim vanaf de rand van het strafschopgebied in het lege doel te schieten.
Kort na rust verdubbelde Sinan Bakis de voorsprong van Heracles. De spits, die weer eens mocht starten, kreeg tussen vijf verdedigers van PEC Zwolle de ruimte om uit te halen: 2-0. Een kwartier voor tijd kwam Samuel Armenteros in het veld. De Zweedse spits is voor de derde keer neergestreken bij Heracles. Armenteros (31) probeerde het een keer met een schot vanuit de middencirkel, maar de bal zeilde ver naast het doel.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden