Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles maakt einde aan ongeslagen status PEC Zwolle in 2022

Heracles maakt einde aan ongeslagen status PEC Zwolle in 2022

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft een einde gemaakt aan de ongeslagen status van PEC Zwolle in 2022. De ploeg van trainer Frank Wormuth versloeg de hekkensluiter van de Eredivisie met 2-0. PEC Zwolle had na de winterstop 11 punten gepakt uit vijf wedstrijden en daardoor weer aansluiting gevonden met de clubs boven zich.

Vorige week wist Yuta Nakayama met een doelpunt in de blessuretijd een nederlaag van PEC tegen FC Groningen te voorkomen (1-1), maar de Japanse verdediger stond in Almelo aan de basis van de nederlaag. Nakayama liet zich in de 19e minuut aftroeven door Anas Ouahim, die hem de bal ontfutselde. PEC-doelman Kostas Lamprou kwam ver uit zijn doel in een poging om Nakayama te helpen. Hij schonk Luca De La Torre daardoor echter de kans om de bal op aangeven van Ouahim vanaf de rand van het strafschopgebied in het lege doel te schieten.

Kort na rust verdubbelde Sinan Bakis de voorsprong van Heracles. De spits, die weer eens mocht starten, kreeg tussen vijf verdedigers van PEC Zwolle de ruimte om uit te halen: 2-0. Een kwartier voor tijd kwam Samuel Armenteros in het veld. De Zweedse spits is voor de derde keer neergestreken bij Heracles. Armenteros (31) probeerde het een keer met een schot vanuit de middencirkel, maar de bal zeilde ver naast het doel.

Meer uit Voetbal

Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

23 minuten geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

56 minuten geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

3 uur geleden
Feyenoord akkoord over in eigen handen krijgen van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.

3 uur geleden
De Roon scoort in beker voor winnend Atalanta

BERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.

4 uur geleden
Duitsland organiseert in 2029 EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.

4 uur geleden
Hekkensluiter Mainz ontslaat trainer Henriksen

MAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.

5 uur geleden