Heracles laat Vloet geen wedstrijden meer spelen
ALMELO (ANP) - Rai Vloet speelt voorlopig geen wedstrijden meer voor Heracles Almelo. De club uit de Eredivisie heeft besloten dat Vloet alleen nog maar blijft meetrainen met de selectie van trainer Frank Wormuth, na alle commotie die afgelopen week ontstond over zijn rentree. Vloet was twee maanden geleden betrokken bij een dodelijk ongeluk op de A4.
"Alle betrokkenen zijn gebaat bij rust, gezien alle commotie van afgelopen week", zegt technisch directeur Tim Gilissen. "Sinds het noodlottige ongeval staan de rouwgevoelens van de familie van het slachtoffer bij ons voorop. De emotionele betrokkenheid van de supporters, de sponsoren en de club is enorm. Ieder van ons hoopt dat de rust terugkeert."
Heracles besloot begin vorige week om Vloet weer bij de selectie te halen. Hij maakte zaterdag als invaller tegen NEC (0-0) zijn rentree. Een deel van de aanhang was het daar niet mee eens.
Supporters
Enkele tientallen supporters van Heracles wachtten de spelersbus bij terugkeer in Almelo op. Ze gingen in gesprek met onder anderen algemeen directeur Rob Toussaint, voorzitter Henk Bredewoud en trainer Frank Wormuth. Vloet was niet met de spelersbus terug naar Almelo gereisd.
Maandagavond volgde een gesprek tussen diverse supportersgroepen en de clubleiding van Heracles over de situatie. Dit gebeurde "met wederzijds respect", lieten de drie betrokken fanclubs, Vak'74, Hart voor Heracles en Locals1903, weten in een korte verklaring op Facebook. "Het bestuur van Heracles geeft aan het eerdere besluit opnieuw te beoordelen", zeiden zij na afloop van het gesprek.
Vloet zat in november samen met een vriend in de auto die op de A4 achterop een andere auto knalde. Een van de inzittenden, een 4-jarig jongetje, overleed aan de gevolgen van de botsing. De politie bevestigde vorige week dat het Vloet was die achter het stuur had gezeten. Hij zou alcohol hebben gedronken.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
9 uur geleden