Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles kan na overwinning op NAC weer eens juichen

Heracles kan na overwinning op NAC weer eens juichen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft na drie competitienederlagen op rij weer eens gewonnen. Dat deed de ploeg van trainer Erwin van de Looi ten koste van NAC Breda, dat de afgelopen drie Eredivisieduels juist had gewonnen: 2-0. Met twee doelpunten zorgde Brian De Keersmaecker voor de eindstand.

NAC blameerde zich woensdag door een bekernederlaag tegen de amateurs van Barendrecht. Heracles won met grote moeite bij Winterswijk. Op weg naar eerherstel stuitte Leo Sauer na een halfuur op Heracles-doelman Fabian de Keijzer. Aan de andere kant ging een schot van Mario Engels net langs het doel van Daniel Bielica. Een minuut of vijf voor rust kreeg de thuisploeg een strafschop. Die werd veroorzaakt door Adam Kaied, die Engels onderuit haalde. Aanvoerder De Keersmaecker schoot raak vanaf elf meter.

De Keersmaecker zorgde, onder toeziend oog van de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag, net voor rust nog bijna voor de 2-0, maar Bielica redde. NAC miste de geschorste aanvoerder Jan Van den Bergh, die zowel verdedigend als aanvallend van groot belang is. Na ruim een uur was het opnieuw De Keersmaecker die scoorde. Al dan niet bewust belandde zijn schot - mogelijk bedoeld als voorzet - over de Pool Bielica in het Bredase doel.

Heracles heeft nu 3 punten minder dan middenmoter NAC.

Meer uit Voetbal

Makkelie over overlijden collega Dieperink: hartverscheurend

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.

7 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

10 uur geleden
Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink (38) overleden

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

13 uur geleden
AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

13 uur geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentiniƫ

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentiniƫ. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

18 uur geleden
Telstar-aanvoerder Bakker kiest voor avontuur in Zuid-Korea

ANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.

18 uur geleden
WK voorbij voor arbiter Makkelie, Higler blijft actief als VAR

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.

19 uur geleden