Heracles kan na overwinning op NAC weer eens juichen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft na drie competitienederlagen op rij weer eens gewonnen. Dat deed de ploeg van trainer Erwin van de Looi ten koste van NAC Breda, dat de afgelopen drie Eredivisieduels juist had gewonnen: 2-0. Met twee doelpunten zorgde Brian De Keersmaecker voor de eindstand.
NAC blameerde zich woensdag door een bekernederlaag tegen de amateurs van Barendrecht. Heracles won met grote moeite bij Winterswijk. Op weg naar eerherstel stuitte Leo Sauer na een halfuur op Heracles-doelman Fabian de Keijzer. Aan de andere kant ging een schot van Mario Engels net langs het doel van Daniel Bielica. Een minuut of vijf voor rust kreeg de thuisploeg een strafschop. Die werd veroorzaakt door Adam Kaied, die Engels onderuit haalde. Aanvoerder De Keersmaecker schoot raak vanaf elf meter.
De Keersmaecker zorgde, onder toeziend oog van de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag, net voor rust nog bijna voor de 2-0, maar Bielica redde. NAC miste de geschorste aanvoerder Jan Van den Bergh, die zowel verdedigend als aanvallend van groot belang is. Na ruim een uur was het opnieuw De Keersmaecker die scoorde. Al dan niet bewust belandde zijn schot - mogelijk bedoeld als voorzet - over de Pool Bielica in het Bredase doel.
Heracles heeft nu 3 punten minder dan middenmoter NAC.
Meer uit Voetbal
OSNABRÜCK (ANP) - Bayern München heeft de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi bereikt. De landskampioen won met 4-1 bij VfL Osnabrück uit de tweede Bundesliga.
21 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft op de laatste dag van de transfermarkt Roberts Uldrikis vastgelegd. De 28-jarige Letse spits komt over van Arminia Bielefeld. Hij tekent voor één seizoen in Heerenveen.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Joël van den Berg aan het Schotse Celtic verkocht. De landskampioen uit Eindhoven heeft een akkoord bereikt met de Schotse landskampioen over een transfer van de 19-jarige middenvelder, die nog een contract tot medio 2028 had. Van den Berg tekent bij Celtic voor vier seizoenen met de optie voor nog een jaar.
27 minuten geledenALKMAAR/TILBURG (ANP) - AZ heeft Maxim Dekker verkocht aan Willem II. De 22-jarige centrale verdediger verlaat de club uit Alkmaar na negen jaar en tekent in Tilburg een contract tot medio 2029.
32 minuten geledenWATFORD (ANP) - Myron Boadu heeft vlak voor het sluiten van de Engelse transfermarkt een contract getekend bij het Engelse Watford. De 25-jarige aanvaller vertrok eerder deze zomer transfervrij bij PSV.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Luuk Brouwers vertrekt bij sc Heerenveen. De 28-jarige middenvelder had in Friesland nog een contract van een jaar, maar vertrekt naar het Cypriotische Omonia Nicosia. Op Cyprus tekent hij een contract van twee jaar, met een optie voor nog een jaar.
12 uur geledenIPSWICH (ANP) - Zian Flemming speelt ook dit jaar in de Premier League. De 28-jarige aanvaller verruilt het gedegradeerde Burnley voor Ipswich Town. De transfer werd vlak voor het sluiten van de Engelse transfermarkt afgerond.
12 uur geleden