Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles kan na overwinning op NAC weer eens juichen

Heracles kan na overwinning op NAC weer eens juichen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft na drie competitienederlagen op rij weer eens gewonnen. Dat deed de ploeg van trainer Erwin van de Looi ten koste van NAC Breda, dat de afgelopen drie Eredivisieduels juist had gewonnen: 2-0. Met twee doelpunten zorgde Brian De Keersmaecker voor de eindstand.

NAC blameerde zich woensdag door een bekernederlaag tegen de amateurs van Barendrecht. Heracles won met grote moeite bij Winterswijk. Op weg naar eerherstel stuitte Leo Sauer na een halfuur op Heracles-doelman Fabian de Keijzer. Aan de andere kant ging een schot van Mario Engels net langs het doel van Daniel Bielica. Een minuut of vijf voor rust kreeg de thuisploeg een strafschop. Die werd veroorzaakt door Adam Kaied, die Engels onderuit haalde. Aanvoerder De Keersmaecker schoot raak vanaf elf meter.

De Keersmaecker zorgde, onder toeziend oog van de maandag bij Manchester United ontslagen Erik ten Hag, net voor rust nog bijna voor de 2-0, maar Bielica redde. NAC miste de geschorste aanvoerder Jan Van den Bergh, die zowel verdedigend als aanvallend van groot belang is. Na ruim een uur was het opnieuw De Keersmaecker die scoorde. Al dan niet bewust belandde zijn schot - mogelijk bedoeld als voorzet - over de Pool Bielica in het Bredase doel.

Heracles heeft nu 3 punten minder dan middenmoter NAC.

Meer uit Voetbal

Schuurs na treffer bij rentree: het was alsof ik in een droom zat

ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.

4 uur geleden
Chery en 'herintreder' Schuurs bezorgen NEC zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.

5 uur geleden
AZ blijft foutloos in Eredivisie na thuiszege op Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.

7 uur geleden
Tottenham Hotspur in tweede duel onderuit tegen Newcastle United

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.

7 uur geleden
Excelsior wint Rotterdamse derby van Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.

9 uur geleden
Liverpool verliest ook punten in tweede competitieduel met Forest

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).

12 uur geleden
Bayern München begint met overtuigende zege aan Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.

1 dag geleden