Heracles haalt Vejinović terug naar Almelo
ALMELO (ANP) - Heracles heeft Marko Vejinović teruggehaald naar Almelo. De 32-jarige middenvelder tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra seizoen. Hij speelde tussen 2009 en 2013 ook al bij Heracles, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Eredivisie.
Vejinović was transfervrij nadat zijn contract bij de Chinese club Tianjin Jinmen Tiger in onderling overleg was ontbonden. Na zijn eerdere vertrek uit Almelo speelde Vejinović onder meer bij Vitesse, Feyenoord, AZ en ADO Den Haag.
Vejinović: "Het voelt goed om weer in Almelo te zijn. Ik heb hier een mooie tijd gehad en ik kijk ernaar uit om weer in dit shirt te spelen. We hebben één missie waar we met z’n allen voor gaan en dat is Heracles terugbrengen naar het hoogste niveau. Promotie is het enige dat telt."
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).
2 uur geledenSEOUL (ANP/DPA) - Bondscoach Hong Myung-bo van Zuid-Korea is opgestapt na de uitschakeling van het land in de groepsfase op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Zuid-Korea eindigde als derde in groep A, maar zat niet bij de beste acht nummers 3 die doorgaan op het WK.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een volledige selectie aan de laatste training voor de eerste wedstrijd in de knock-outfase tegen Marokko op het WK begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.
11 uur geledenMONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.
13 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië lijkt Kaapverdië, de tegenstander van de regerend wereldkampioen in de zestiende finales op het WK voetbal, niet te onderschatten. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni sloot de groepsfase na een overwinning op Jordanië (3-1) af als winnaar van groep J.
13 uur geleden