Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles - Groningen 'op last openbare orde' definitief gestaakt

Heracles - Groningen 'op last openbare orde' definitief gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Groningen in de Eredivisie wordt zaterdag niet meer hervat. Het duel was in de slotfase stilgelegd nadat een fan van FC Groningen uit het uitvak naar beneden was gevallen en gewond raakte. Ook waren er ongeregeldheden op de tribune.

Fans van Groningen gooiden vanuit de tweede ring voorwerpen naar beneden, in een vak met supporters van Heracles. Mensen ontvluchtten het betreffende vak, waarin ook veel kinderen zaten.

Scheidsrechter Rob Dieperink wilde het duel hervatten als het rustig was in en rond het stadion. Dat werd het niet. "Op last van de openbare orde kunnen we niet verder spelen", zei Rob Toussaint, algemeen directeur van Heracles tegen ESPN.

Het is nog niet bekend wanneer het laatste kwartier van de wedstrijd wordt uitgespeeld. Toussaint heeft contact gehad met Jan Bluyssen, manager competitiezaken van de KNVB.

De fan van Groningen die uit het vak viel is aanspreekbaar, zei Frank van Mosselveld, algemeen directeur van FC Groningen. "Maar deze avond kent alleen maar verliezers."

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

1 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

4 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

16 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.

16 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

19 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

20 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

21 uur geleden