Heracles gelooft nog in ontsnapping tegen Excelsior
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo moet zaterdag in de tweede wedstrijd van de play-offs om promotie/degradatie tegen Excelsior een achterstand van 3-0 goedmaken. Trainer René Kolmschot zegt nog te geloven in een ommekeer ten gunste van de nummer 16 van de Eredivisie. "Er zijn weleens gekkere dingen in het voetbal gebeurd en daar moet je in geloven", zegt hij op de website van de club.
"Iedereen heeft ons afgeschreven, maar wij moeten laten zien dat we nog niet afgeschreven zijn", vervolgt hij. "Natuurlijk is het lastig omdat we in de hoek zitten waar de klappen vallen, maar we moeten positief zijn en de situatie proberen om te draaien. Het is belangrijk dat het publiek ons steunt en onze twaalfde man wordt, zodat we het wonder alsnog kunnen laten geschieden."
Meer uit Voetbal
ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
1 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
7 uur geleden