Heracles-directeur ziet Vloet nooit meer spelen voor de club
ALMELO (ANP) - Directeur Rob Toussaint van Heracles Almelo denkt dat Rai Vloet nooit meer een wedstrijd speelt voor de club. In een interview bij ESPN bood Toussaint zijn excuses aan voor de manier waarop de Almeloërs Vloet hebben laten terugkeren na zijn betrokkenheid bij een dodelijk ongeluk, twee maanden geleden. "Excuses voor de pijn, de emotie die is ontstaan bij familie, supporters, sponsoren, alle betrokkenen bij deze gebeurtenis. Dat hebben we gewoon niet goed gedaan."
Daarmee doelt Toussaint onder meer op het feit dat Vloet vorige week weer werd opgenomen in de wedstrijdselectie en tegen NEC als invaller al weer speelminuten maakte. "Dat is veel en veel en veel te snel gegaan. Dat hebben we absoluut niet goed gedaan", zei de directeur nogmaals. Na die wedstrijd lieten supporters hun boosheid over het meespelen van Vloet blijken via berichten op sociale media en door de spelersbus van Heracles bij terugkeer in Almelo op te wachten. Ze hadden maandag een gesprek met de clubleiding.
Heracles maakte donderdag bekend dat Vloet voorlopig geen wedstrijden meer speelt voor de club, maar alleen nog mag trainen. Een dag later besloot Heracles om Vloet zelfs te schorsen, nadat de club volgens Toussaint "nieuwe informatie" had gekregen over het verkeersongeluk. Volgens de directeur hoorde Heracles toen pas dat Vloet niet alleen veel te hard had gereden, maar ook te veel zou hebben gedronken.
Vloet zat in november samen met een vriend in de auto die op de A4 achterop een andere auto knalde. Een van de inzittenden, een 4-jarig jongetje, overleed aan de gevolgen van de botsing. De politie bevestigde vorige week dat het Vloet was die achter het stuur had gezeten.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.
15 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
1 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
9 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
16 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
17 uur geleden