Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles-coach Kolmschot voelt verdriet na degradatie

Heracles-coach Kolmschot voelt verdriet na degradatie

ALMELO (ANP) - Heracles-trainer René Kolmschot wist zaterdag na de gelijkmaker van Excelsior (1-1) dat degradatie naar de eerste divisie onvermijdelijk was. "We zijn na dat moment niet samen gebleven. Dan worden het allemaal individualisten en is er nog weinig aan te doen. Na de 1-1 heeft het er helemaal niet meer ingezeten", aldus Kolmschot tegen ESPN.

De gelijkmaker van Thijs Dallinga viel kort na rust. Excelsior won uiteindelijk met 3-1 in Almelo, na eerder Heracles in Rotterdam al met 3-0 te hebben verslagen.

"Ik ben stil en voel verdriet", zei Kolmschot, de assistent-trainer die begin deze week de taken overnam van de weggestuurde hoofdcoach Frank Wormuth. Heracles voetbalde 17 jaar lang in de Eredivisie. "We hebben jarenlang rust gehad binnen de club. De laatste seizoenen eindigden we steeds rond de tiende plaats en waren we aardig stabiel. Maar als het even tegen zit, kun je er ook zomaar uit gaan. Dat zie je nu. We hebben aardig wat tegenslag gehad dit seizoen. Het rommelde en is nooit rustig geweest. Ook hebben we veel pech gehad."

Meer uit Voetbal

FIFA komt na kritiek met goedkopere kaarten voor WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.

2 uur geleden
Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

2 uur geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

4 uur geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

6 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

7 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

8 uur geleden
PSG moet Mbappé bijna 61 miljoen euro achterstallig loon betalen

PARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.

8 uur geleden