Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles boekt ten koste van Willem II ruimste zege van seizoen

Heracles boekt ten koste van Willem II ruimste zege van seizoen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ten koste van Willem II de ruimste zege van het seizoen geboekt. In Almelo werd het 4-0. Sinan Bakis was twee keer trefzeker voor Heracles.

Bakis nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening; hij kopte raak uit een corner en tikte binnen na een voorzet van de Deen Kasper Lunding. Kort na rust maakte Robin Pröpper er in zijn honderdste officiële wedstrijd voor Heracles 3-0 van. Het was zijn eerste doelpunt sinds januari 2018.

Rai Vloet nam een klein kwartier voor tijd de 4-0 voor zijn rekening. Het was al zijn veertiende doelpunt van het seizoen. Hij scoorde in vijf van de laatste zes duels van Heracles.

Alleen van FC Emmen won Heracles dit seizoen ook met een marge van vier goals (4-0). De Heraclieden verloren vorig jaar, tijdens de tweede speelronde, nog met dezelfde cijfers van Willem II.

Voor Willem II was het de derde wedstrijd op een rij zonder doelpunt. Vorige maand werd het 0-0 tegen Vitesse en afgelopen weekend was AZ met 1-0 te sterk in Tilburg. Willem II heeft dit seizoen pas 8 punten gepakt in uitwedstrijden en is daardoor samen met FC Emmen de minst presterende club buiten het eigen stadion.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

54 minuten geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

1 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

1 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

1 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

3 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

3 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

3 uur geleden