Heracles boekt ten koste van Willem II ruimste zege van seizoen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ten koste van Willem II de ruimste zege van het seizoen geboekt. In Almelo werd het 4-0. Sinan Bakis was twee keer trefzeker voor Heracles.
Bakis nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening; hij kopte raak uit een corner en tikte binnen na een voorzet van de Deen Kasper Lunding. Kort na rust maakte Robin Pröpper er in zijn honderdste officiële wedstrijd voor Heracles 3-0 van. Het was zijn eerste doelpunt sinds januari 2018.
Rai Vloet nam een klein kwartier voor tijd de 4-0 voor zijn rekening. Het was al zijn veertiende doelpunt van het seizoen. Hij scoorde in vijf van de laatste zes duels van Heracles.
Alleen van FC Emmen won Heracles dit seizoen ook met een marge van vier goals (4-0). De Heraclieden verloren vorig jaar, tijdens de tweede speelronde, nog met dezelfde cijfers van Willem II.
Voor Willem II was het de derde wedstrijd op een rij zonder doelpunt. Vorige maand werd het 0-0 tegen Vitesse en afgelopen weekend was AZ met 1-0 te sterk in Tilburg. Willem II heeft dit seizoen pas 8 punten gepakt in uitwedstrijden en is daardoor samen met FC Emmen de minst presterende club buiten het eigen stadion.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
4 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
6 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
19 uur geleden