Heracles boekt ten koste van Willem II ruimste zege van seizoen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ten koste van Willem II de ruimste zege van het seizoen geboekt. In Almelo werd het 4-0. Sinan Bakis was twee keer trefzeker voor Heracles.
Bakis nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening; hij kopte raak uit een corner en tikte binnen na een voorzet van de Deen Kasper Lunding. Kort na rust maakte Robin Pröpper er in zijn honderdste officiële wedstrijd voor Heracles 3-0 van. Het was zijn eerste doelpunt sinds januari 2018.
Rai Vloet nam een klein kwartier voor tijd de 4-0 voor zijn rekening. Het was al zijn veertiende doelpunt van het seizoen. Hij scoorde in vijf van de laatste zes duels van Heracles.
Alleen van FC Emmen won Heracles dit seizoen ook met een marge van vier goals (4-0). De Heraclieden verloren vorig jaar, tijdens de tweede speelronde, nog met dezelfde cijfers van Willem II.
Voor Willem II was het de derde wedstrijd op een rij zonder doelpunt. Vorige maand werd het 0-0 tegen Vitesse en afgelopen weekend was AZ met 1-0 te sterk in Tilburg. Willem II heeft dit seizoen pas 8 punten gepakt in uitwedstrijden en is daardoor samen met FC Emmen de minst presterende club buiten het eigen stadion.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
55 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
15 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
16 uur geleden