Heracles boekt ten koste van Willem II ruimste zege van seizoen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ten koste van Willem II de ruimste zege van het seizoen geboekt. In Almelo werd het 4-0. Sinan Bakis was twee keer trefzeker voor Heracles.
Bakis nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening; hij kopte raak uit een corner en tikte binnen na een voorzet van de Deen Kasper Lunding. Kort na rust maakte Robin Pröpper er in zijn honderdste officiële wedstrijd voor Heracles 3-0 van. Het was zijn eerste doelpunt sinds januari 2018.
Rai Vloet nam een klein kwartier voor tijd de 4-0 voor zijn rekening. Het was al zijn veertiende doelpunt van het seizoen. Hij scoorde in vijf van de laatste zes duels van Heracles.
Alleen van FC Emmen won Heracles dit seizoen ook met een marge van vier goals (4-0). De Heraclieden verloren vorig jaar, tijdens de tweede speelronde, nog met dezelfde cijfers van Willem II.
Voor Willem II was het de derde wedstrijd op een rij zonder doelpunt. Vorige maand werd het 0-0 tegen Vitesse en afgelopen weekend was AZ met 1-0 te sterk in Tilburg. Willem II heeft dit seizoen pas 8 punten gepakt in uitwedstrijden en is daardoor samen met FC Emmen de minst presterende club buiten het eigen stadion.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
14 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
15 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
20 uur geleden