Heracles boekt ten koste van Willem II ruimste zege van seizoen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ten koste van Willem II de ruimste zege van het seizoen geboekt. In Almelo werd het 4-0. Sinan Bakis was twee keer trefzeker voor Heracles.
Bakis nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening; hij kopte raak uit een corner en tikte binnen na een voorzet van de Deen Kasper Lunding. Kort na rust maakte Robin Pröpper er in zijn honderdste officiële wedstrijd voor Heracles 3-0 van. Het was zijn eerste doelpunt sinds januari 2018.
Rai Vloet nam een klein kwartier voor tijd de 4-0 voor zijn rekening. Het was al zijn veertiende doelpunt van het seizoen. Hij scoorde in vijf van de laatste zes duels van Heracles.
Alleen van FC Emmen won Heracles dit seizoen ook met een marge van vier goals (4-0). De Heraclieden verloren vorig jaar, tijdens de tweede speelronde, nog met dezelfde cijfers van Willem II.
Voor Willem II was het de derde wedstrijd op een rij zonder doelpunt. Vorige maand werd het 0-0 tegen Vitesse en afgelopen weekend was AZ met 1-0 te sterk in Tilburg. Willem II heeft dit seizoen pas 8 punten gepakt in uitwedstrijden en is daardoor samen met FC Emmen de minst presterende club buiten het eigen stadion.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
7 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
12 uur geleden