Heracles boekt bij Sparta eerste uitzege sinds medio januari
ROTTERDAM (ANP) - Heracles Almelo heeft de indrukwekkende zege op AZ (5-0) een vervolg gegeven met een uitoverwinning bij Sparta. Het elftal van Erwin van de Looi boekte op Het Kasteel een 2-1-overwinning, na een 1-0-achterstand bij rust. Het was de eerste uitzege voor Heracles na vijf nederlagen op rij.
Nummer 13 Heracles heeft nu 10 punten voorsprong op Excelsior, dat de zestiende plaats bezet. De ploeg uit Rotterdam speelt later op zaterdag nog wel een uitwedstrijd bij PEC Zwolle. De nummer 16 speelt aan het einde van het seizoen play-offs tegen degradatie. Sparta staat op de negende plaats.
Charles-Andreas Brym opende voor rust de score namens Sparta, maar Justin Hoogma en Jizz Hornkamp draaiden de wedstrijd in de tweede helft om, 1-2.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
55 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
3 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
6 uur geleden