Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles blijkt ideale tegenstander voor Feyenoord richting Praag

Heracles blijkt ideale tegenstander voor Feyenoord richting Praag

ALMELO (ANP) - Feyenoord had zich nauwelijks een betere tegenstander dan Heracles Almelo kunnen wensen in de aanloop naar het cruciale duel van donderdag met Slavia Praag in de kwartfinale van de Conference League. Op halve kracht liep het elftal van trainer Arne Slot zondag uit naar een ruime uitzege (1-4).

Feyenoord blijft de nummer 3 van de Eredivisie. Veel meer lijkt er dit seizoen niet in te zitten voor de club die het afgelopen voetbaljaar als vijfde eindigde. Feyenoord strijdt donderdag nog wel om een prijs. In de hoofdstad van Tsjechië staat dan een plaats in de halve finale van de Conference League op het spel, na het doelpuntrijke duel van afgelopen donderdag in De Kuip (3-3).

Feyenoord keek al na 45 seconden tegen een achterstand aan. Sinan Bakis, de spits van Heracles, verlengde een hard schot van zijn ploeggenoot Lucas Schoofs en liet doelman Ofir Marciano kansloos. Feyenoord had even tijd nodig om van de slechte start te herstellen. De ploeg van Slot startte slordig en viel aan in een veel te laag tempo.

Slordigheden

Een blunder van doelman Koen Bucker bracht Feyenoord terug in de wedstrijd. De vervanger van de geblesseerde Janis Blaswich verkeek zich in de 21e minuut op een hard schot van Orkun Kökçü (1-1). Na die gelijkmaker beleefde Feyenoord weinig problemen meer met de thuisploeg. Reiss Nelson maakte in de 39e minuut zijn eerste doelpunt in de Eredivisie. Guus Til was al geblesseerd toen hij vlak voor rust de 1-3 maakte.

Feyenoord verviel na rust opnieuw in slordigheden. Maar het door blessures gehandicapte Heracles was te verzwakt om daarvan te profiteren. De ingevallen Patrik Wålemark maakte het vierde doelpunt voor de bezoekers. De Zweed stond nog geen 2 minuten in het veld toen hij scoorde.

Cyriel Dessers

Cyriel Dessers verscheen als spits van Feyenoord aan de aftrap op het kunstgras in Almelo. Hij moest afgelopen donderdag nog plaatsmaken voor Bryan Linssen toen Slavia Praag op bezoek kwam in De Kuip. Dessers speelde redelijk onopvallend tegen zijn oude club. De ingevallen Linssen liet zich ook niet gelden.

Meer uit Voetbal

Hakimi ondanks rechtszaak voor verkrachting in selectie van PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Marokkaans international Achraf Hakimi zit bij de selectie van Paris Saint-Germain voor het thuisduel van woensdagavond in de tussenronde van de Champions League tegen Monaco. Dat meldt AFP. De 27-jarige verdediger maakte op dinsdag zelf bekend dat hij zich voor de rechter moet verantwoorden voor verkrachting. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

1 uur geleden
Bodø/Glimt vol ongeloof na nieuwe stunt tegen Internazionale

MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

6 uur geleden
Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

14 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

16 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

18 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

22 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

23 uur geleden