Heracles betreurt confrontatie fans in stadion
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo betreurt dat fans van de club zaterdagavond de confrontatie hebben gezocht met supporters van Ajax. Het opstootje vond plaats tijdens de wedstrijd.
"Gedurende de tweede helft van de wedstrijd heeft een groep Ajax-supporters, die zich had samengeklonterd in een van de thuisvakken van het stadion, provocerend gedrag getoond richting de aanhang van Heracles Almelo. Een klein deel daarvan heeft op die provocatie gereageerd. Het heeft geleid tot een confrontatie op de omloop", meldt Heracles in een verklaring. Er is opgetreden door stewards en politie.
Volgens Heracles is er een onderzoek gestart naar wat er heeft plaatsgevonden in het stadion, maar ook daarbuiten. Na afloop van het duel waren er buiten het stadion ook "enkele schermutselingen".
Het duel in Almelo eindigde in 0-0.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
5 uur geleden