Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles Almelo verrast Borussia Mönchengladbach in oefenduel

Heracles Almelo verrast Borussia Mönchengladbach in oefenduel

JEREZ DE LA FRONTERA (ANP) - Cyriel Dessers heeft Heracles Almelo naar een verrassende oefenzege op Borussia Mönchengladbach geleid (3-1). De Belg scoorde tweemaal voor zijn ploeg in Jerez de la Frontera.

Heracles Almelo en Borussia Mönchengladbach hebben een trainingskamp belegd in het zuiden van Spanje. De club uit Duitsland nam de leiding met een treffer van Breel Embolo. Daarna scoorden Dessers (2) en Jeremy Cijntje voor het effectieve Heracles.

Borussia Mönchengladbach stond dit seizoen lang bovenaan in de Bundesliga, de hoogste voetbalklasse van Duitsland. De formatie bezet nu de tweede plaats, met slechts twee punten minder dan koploper RB Leipzig. Heracles overwintert als nummer 9 van de eredivisie.

Ook FC Emmen was in een oefenduel te sterk voor een club uit de Bundesliga. De club versloeg FSV Mainz 05 in het Spaanse Estepona (3-2). Marko Kolar, Glenn Bijl en Luciano Slagveer maakten de doelpunten tegen de huidige nummer 14 van Duitsland. FC Twente speelde in het Spaanse Coin gelijk tegen Fortuna Düsseldorf, dat zestiende staat in de Bundesliga: 1-1. Tim Hölscher scoorde in de slotfase voor de club uit Enschede.

Meer uit Voetbal

Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

20 minuten geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

12 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

12 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

15 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

16 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

19 uur geleden