Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles Almelo strikt Basaçikoglu voor twee jaar

Heracles Almelo strikt Basaçikoglu voor twee jaar

ALMELO (ANP) - Bilal Basaçikoglu keert terug in de Eredivisie. De 26-jarige buitenspeler heeft een contract voor twee jaar ondertekend bij Heracles Almelo, met daarin een optie voor nog een seizoen. Hij is de eerste aanwinst voor de club uit Twente voor het nieuwe seizoen.

Basaçikoglu speelde tussen 2014 en 2018 voor Feyenoord, dat hem overnam van sc Heerenveen. Na zijn tijd in Rotterdam speelde hij in Turkije bij Kayserispor en Trabzonspor. In het afgelopen halfjaar kwam hij uit voor Gaziantep FK.

"Hier wil ik weer aantonen wat ik kan", zegt Basaçikoglu. "Als ik de oude Bilal kan laten zien ben ik er zeker van dat ik veel kan betekenen voor Heracles Almelo. Ik weet dat dit een warme club is die spelers een kans geeft. Hopelijk gaan we er samen iets moois van maken. Ik ben een man van de assists, maar pak ook graag een doelpunt mee."

"Bilal heeft ervaring en kan kwaliteit toevoegen aan onze selectie", betoogt technisch directeur Tim Gilissen. "Hij heeft een stormachtig begin van zijn carrière gehad. We kennen Bilal van zijn tijd in de Eredivisie en hebben ook zijn laatste jaren uitgebreid geanalyseerd. Het is aan ons om hem weer op zijn oude niveau te krijgen. Dat moet hij vooral zelf doen, maar daar gaan wij hem als club bij helpen."

Meer uit Voetbal

Supporters Utrecht mogen naar uitwedstrijd, maar alleen per bus

UTRECHT (ANP) - Supporters van FC Utrecht zijn zondag welkom bij de uitwedstrijd tegen Excelsior in Rotterdam, maar ze mogen alleen met een supportersbus naar de wedstrijd reizen. Eerder mochten ze ook zelf met de auto naar Rotterdam rijden, maar die autocombi is geschrapt, laat FC Utrecht weten.

24 minuten geleden
Liverpool verslaat Atlético Madrid bij start Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.

9 uur geleden
PSG begint Champions League met ruime zege op Slovan Bratislava

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.

9 uur geleden
Van Bronckhorst: FC Barcelona is nu beste ploeg van de wereld

BARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.

10 uur geleden
Valente baalt van tegentreffers, maar geniet ook van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."

10 uur geleden
Demirović leidt VfB Stuttgart naar zege op Viking FK

STUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.

11 uur geleden
Twente boekt tegen Telstar derde competitiezege

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.

11 uur geleden