Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles Almelo strikt Basaçikoglu voor twee jaar

Heracles Almelo strikt Basaçikoglu voor twee jaar

ALMELO (ANP) - Bilal Basaçikoglu keert terug in de Eredivisie. De 26-jarige buitenspeler heeft een contract voor twee jaar ondertekend bij Heracles Almelo, met daarin een optie voor nog een seizoen. Hij is de eerste aanwinst voor de club uit Twente voor het nieuwe seizoen.

Basaçikoglu speelde tussen 2014 en 2018 voor Feyenoord, dat hem overnam van sc Heerenveen. Na zijn tijd in Rotterdam speelde hij in Turkije bij Kayserispor en Trabzonspor. In het afgelopen halfjaar kwam hij uit voor Gaziantep FK.

"Hier wil ik weer aantonen wat ik kan", zegt Basaçikoglu. "Als ik de oude Bilal kan laten zien ben ik er zeker van dat ik veel kan betekenen voor Heracles Almelo. Ik weet dat dit een warme club is die spelers een kans geeft. Hopelijk gaan we er samen iets moois van maken. Ik ben een man van de assists, maar pak ook graag een doelpunt mee."

"Bilal heeft ervaring en kan kwaliteit toevoegen aan onze selectie", betoogt technisch directeur Tim Gilissen. "Hij heeft een stormachtig begin van zijn carrière gehad. We kennen Bilal van zijn tijd in de Eredivisie en hebben ook zijn laatste jaren uitgebreid geanalyseerd. Het is aan ons om hem weer op zijn oude niveau te krijgen. Dat moet hij vooral zelf doen, maar daar gaan wij hem als club bij helpen."

Meer uit Voetbal

Brugts boekt met Barcelona ruime zege op Chelsea in CL

BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben een ruime overwinning geboekt op Chelsea in het eerste duel van de halve finale van de Champions League. De formatie van Oranje-international Esmee Brugts won met 4-1 van de ploeg van Wieke Kaptein. De returnwedstrijd is volgende week in Engeland.

56 minuten geleden
Inter verspeelt dure punten na late nederlaag bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft dure punten verspeeld in de titelrace. De koploper van de Serie A verloor op de valreep de uitwedstrijd bij Bologna met 1-0. Riccardo Orsolini maakte op acrobatische wijze in de laatste minuut van de blessuretijd de enige treffer.

1 uur geleden
Liverpool maakt degradatie Leicester en Van Nistelrooij officieel

LEICESTER (ANP) - Liverpool is weer een stap dichter bij de Engelse landstitel na een moeizame overwinning bij Leicester City. Het duel tussen de Nederlandse trainers Arne Slot en Ruud van Nistelrooij eindigde in een 1-0-zege voor de koploper. Leicester is officieel gedegradeerd na de nederlaag.

1 uur geleden
Sanches Fernandes voorkomt met hattrick kampioensfeest Volendam

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is al zeker van promotie naar de Eredivisie, maar de koploper in de eerste divisie kon Pasen niet opfleuren met een kampioenschapsfeest. De Noord-Hollanders blameerden zich in eigen huis door de topper tegen Excelsior met 4-1 te verliezen. De club uit het vissersdorp moet nu minstens een week langer wachten op de titel.

2 uur geleden
Arsenal stelt kampioenschap Liverpool uit met zege bij Ipswich

IPSWICH (ANP) - Arsenal heeft het naderende kampioenschap van Liverpool met minimaal een week uitgesteld. De nummer 2 van de ranglijst won uit met 4-0 tegen tien man van degradatiekandidaat Ipswich Town.

4 uur geleden
ADO ontsnapt tegen Jong PSV en neemt tweede plaats voorlopig over

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de tweede plaats in de eerste divisie overgenomen van Excelsior. Het elftal van trainer Darije Kalezic won moeizaam met 3-2 van Jong PSV en heeft nu 66 punten. Excelsior, dat op 65 punten staat, komt later op zondag nog in actie tegen koploper FC Volendam. Volendam is al zeker van promotie en kan tegen Excelsior de titel veiligstellen.

4 uur geleden
Ruime zege op Ajax geeft coach Jans 'heerlijk gevoel'

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans was na het laatste fluitsignaal verbaasd over de forse zege van FC Utrecht op Ajax (4-0). "Die had ik niet verwacht", zei hij. "Maar dit geeft me een heerlijk gevoel."

5 uur geleden