Heracles Almelo enkele weken zonder keeper Blaswich
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo moet het enkele weken stellen zonder keeper Janis Blaswich. De 30-jarige Duitser liep afgelopen weekend een spierblessure op in de warming-up voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Vitesse.
"Hierdoor zal ik de komende weken helaas niet kunnen spelen. Hoe lang het exact gaat duren, kunnen we op dit moment niet zeggen, maar ik hoop zo snel mogelijk weer van waarde te kunnen zijn voor het team", aldus Blaswich.
De 18-jarige Timo Jansink wordt vanuit de jeugdopleiding bij de selectie gehaald. Zondag tegen Vitesse (0-0) werd Blaswich, die aan het einde van het seizoen naar RB Leipzig verkast, vervangen door Koen Bucker.
Heracles is de nummer 11 van de Eredivisie. Vrijdag wacht de club de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
50 minuten geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
53 minuten geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
3 uur geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
21 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
21 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
1 dag geleden