Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles Almelo en SC Cambuur houden elkaar in evenwicht

Heracles Almelo en SC Cambuur houden elkaar in evenwicht

ALMELO (ANP) - Het duel tussen Heracles Almelo en SC Cambuur heeft geen winnaar opgeleverd. De wedstrijd in Twente eindigde in 1-1. Daardoor sluit Cambuur het kalenderjaar af op de keurige achtste plaats. Heracles neemt de dertiende plek in.

Beide ploegen begonnen met opvallende statistieken aan het duel. Heracles pakte in de eerste competitiehelft 16 punten in eigen huis en slechts 1 punt buiten Almelo. SC Cambuur daarentegen haalde buiten Leeuwarden meer punten dan in eigen huis: 15 tegen 12 punten. De vijfde uitzege op rij kwam er in Twente voor de Friese club echter niet.

De twee teams waren goed aan elkaar gewaagd. Heracles kreeg voor de rust de beste kansen. Lucas Schoofs was met twee kopballen dicht bij 1-0 en doelman Sonny Stevens hield Kaj Sierhuis van scoren af. Heracles-keeper Janis Blaswich redde fraai na een kopbal Roberts Uldrikis.

Vlotte aanvaal

Na de rust kwam SC Cambuur dankzij invaller Michael Breij op voorsprong (0-1). Hij schoot raak na een vlot uitgevoerde aanval. Daarna liet eerst Sierhuis een grote kans op de gelijkmaker liggen. Enkele minuten later kon doelman Stevens nog net 1-1 voorkomen na een schot van invaller Sinan Bakis.

In de 77e minuut sloeg Orestis Kiomourtzoglou alsnog toe bij een rebound, afkomstig van goalie Stevens. Daarmee zorgde de Duitser voor een verdiend punt voor Heracles: 1-1. Voor Cambuur was het de eerste remise in deze competitie.

Meer uit Voetbal

Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

1 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

2 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

14 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

15 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

15 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

15 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

17 uur geleden