Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles Almelo betaalt 'recordbedrag' voor spits Kulenovic

Heracles Almelo betaalt 'recordbedrag' voor spits Kulenovic

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo neemt Luka Kulenovic voor een 'recordbedrag' over van Slovan Liberec. De 24-jarige spits ondertekent bij de Eredivisionist een contract voor vier seizoenen en is de achtste aanwinst voor het nieuwe seizoen.

Kulenovic, die is geboren in Canada en ook de Kroatische en Bosnische nationaliteit heeft, speelde sinds de zomer van vorig jaar voor Slovan Liberec.

"Luka is de fysiek sterke spits die we graag wilden hebben en we zijn blij dat we deze recordtransfer voor Heracles Almelo hebben kunnen afronden", reageert technisch directeur Nico-Jan Hoogma op de website van de club. "Begin deze maand hield Kulenovic een lichte blessure over aan het trainingskamp met Slovan Liberec, maar een belemmering voor deze transfer is het niet geweest. Luka werkt op dit moment nog een individueel programma af en hoewel hij de competitiestart waarschijnlijk niet gaat halen, zit hij dicht tegen volledige fitheid aan. We hebben met elkaar de afweging gemaakt en besloten om de kans om hem vast te leggen niet te laten lopen. We hebben Luka intensief gescout en we zijn ervan overtuigd dat hij van grote waarde gaat zijn voor onze club."

Meer uit Voetbal

Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

1 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

3 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

3 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

4 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

4 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

5 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

5 uur geleden