Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles Almelo betaalt 'recordbedrag' voor spits Kulenovic

Heracles Almelo betaalt 'recordbedrag' voor spits Kulenovic

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo neemt Luka Kulenovic voor een 'recordbedrag' over van Slovan Liberec. De 24-jarige spits ondertekent bij de Eredivisionist een contract voor vier seizoenen en is de achtste aanwinst voor het nieuwe seizoen.

Kulenovic, die is geboren in Canada en ook de Kroatische en Bosnische nationaliteit heeft, speelde sinds de zomer van vorig jaar voor Slovan Liberec.

"Luka is de fysiek sterke spits die we graag wilden hebben en we zijn blij dat we deze recordtransfer voor Heracles Almelo hebben kunnen afronden", reageert technisch directeur Nico-Jan Hoogma op de website van de club. "Begin deze maand hield Kulenovic een lichte blessure over aan het trainingskamp met Slovan Liberec, maar een belemmering voor deze transfer is het niet geweest. Luka werkt op dit moment nog een individueel programma af en hoewel hij de competitiestart waarschijnlijk niet gaat halen, zit hij dicht tegen volledige fitheid aan. We hebben met elkaar de afweging gemaakt en besloten om de kans om hem vast te leggen niet te laten lopen. We hebben Luka intensief gescout en we zijn ervan overtuigd dat hij van grote waarde gaat zijn voor onze club."

Meer uit Voetbal

Twente uitgeschakeld door Ferencváros, nu wacht Conference League

BOEDAPEST (ANP) - FC Twente is in de tweede voorronde van de Europa League uitgeschakeld door het Hongaarse Ferencváros. Nadat Twente een week geleden in Enschede met 2-1 had verloren, werd het donderdagavond in Boedapest 2-2.

4 uur geleden
Ajax ruim langs Vojvodina naar derde voorronde Conference League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de derde voorronde van de Conference League bereikt ten koste van het Servische FK Vojvodina. Donderdag werd het in de Johan Cruijff Arena 4-1, nadat de Amsterdammers een week eerder in Servië ook al met 4-1 hadden gewonnen. Vojvodina kwam op voorsprong via Đorđe Crnomarković. Voor Ajax maakte Davy Klaassen de gelijkmaker en scoorde Oscar Gloukh drie keer.

5 uur geleden
CONCACAF wijst FIFA-voorstel commercialisering WK af

MIAMI (ANP) - De Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF heeft het voorstel van de FIFA om de commerciële rechten van het WK te verkopen afgewezen. Dat meldt de bond donderdagavond in een verklaring. Eerder op donderdag ging de Europese voetbalbond UEFA over tot een boycot van competities van de FIFA zolang de plannen op tafel liggen.

5 uur geleden
Media: Slot niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Arne Slot wordt niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat melden diverse media donderdagavond, waaronder ESPN en het AD. De 47-jarige trainer, die eind mei ontslagen werd bij Liverpool, zou de voorkeur hebben voor een club in een Europese topcompetitie.

5 uur geleden
Engelse verdediger Stones transfervrij naar Internazionale

MILAAN (ANP) - John Stones heeft voor twee jaar getekend bij Internazionale. De Engelse verdediger vertrekt bij Manchester City, waar hij een aflopend contract had.

6 uur geleden
UEFA haalt hard uit naar FIFA om commercialiseringsplannen WK

NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft hard uitgehaald naar de FIFA in verband met de commercialiseringsplannen rond het WK voetbal. In de verklaring waarin de UEFA donderdag kenbaar heeft gemaakt de competities van de FIFA te boycotten, maakt de bond duidelijk dat het WK "niet te koop" is. Alle 55 UEFA-landen stemden donderdag tijdens een spoedberaad in met de boycot, zolang de plannen op tafel liggen.

9 uur geleden
KNVB wijst FIFA-plannen vercommercialisering van de hand

ZEIST (ANP) - De KNVB wil geen concessies doen als het gaat om de plannen van de FIFA om het WK voetbal verder te vercommercialiseren. Dat stelt de Nederlandse voetbalbond in een reactie tegen het ANP na afloop van een vergadering van de UEFA. De KNVB laat weten net als 54 andere leden van de UEFA niet in te stemmen met een voorstel van FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

9 uur geleden