Henry bondscoach Frans olympisch elftal op Spelen
PARIJS (ANP) - Thierry Henry is aangesteld als bondscoach van het beloftenelftal van Frankrijk. De oud-spits van onder meer Arsenal is ook de eindverantwoordelijke van het olympische elftal tijdens de Spelen van volgend jaar in Parijs.
Henry, die een contract voor twee jaar ondertekende, werkte tot en met het wereldkampioenschap in Qatar als assistent van de toenmalige Belgische bondscoach Roberto Martínez. Als international won Henry met Frankrijk in 1998 de wereldtitel en in 2000 de Europese titel. Donderdag 7 september zit hij in een oefenwedstrijd tegen Denemarken voor het eerst op de bank als trainer van Frankrijk onder 21.
Meer uit Voetbal
MONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.
54 minuten geledenCAGLIARI (ANP/RTR) - Cagliari-voetballer Yael Trepy is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma en is weer volledig aanspreekbaar. De 20-jarige Fransman heeft geen beademingsapparatuur meer nodig, maar ligt nog wel op de intensive care om zijn ademhalingsproblemen in de gaten te houden. Die hield Trepy over aan een zwembadongeluk zondag, waarbij hij bijna verdronk.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
13 uur geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.
16 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.
16 uur geleden