Henk Veerman keert terug bij FC Volendam en verlengt contract
VOLENDAM (ANP) - Henk Veerman komt de komende seizoenen uit voor FC Volendam, waar hij een verbeterd contract heeft getekend. Afgelopen seizoen werd de 33-jarige spits verhuurd aan ADO Den Haag. Hij werd bij ADO topscorer van de eerste divisie met 23 doelpunten.
"Henk behoeft geen introductie. FC Volendam is ontzettend blij om Henk weer in de armen te sluiten", aldus technisch directeur Patrick Busby. "Als topscorer van de KKD maakt hij zijn rentree via de voordeur; dat typeert Henk. Ik kan alleen maar zeggen dat we heel erg blij en trots zijn dat we volgend seizoen een Volendamse voorhoede hebben met Henk Veerman en Robert Mühren."
Veerman brak door bij FC Volendam en stapte in 2015 over naar sc Heerenveen. Daarna speelde hij ook voor FC St. Pauli en FC Utrecht.
FC Volendam werd afgelopen seizoen zeventiende in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
15 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
15 minuten geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.
1 uur geleden