Henk Veerman keert terug bij FC Volendam en verlengt contract
VOLENDAM (ANP) - Henk Veerman komt de komende seizoenen uit voor FC Volendam, waar hij een verbeterd contract heeft getekend. Afgelopen seizoen werd de 33-jarige spits verhuurd aan ADO Den Haag. Hij werd bij ADO topscorer van de eerste divisie met 23 doelpunten.
"Henk behoeft geen introductie. FC Volendam is ontzettend blij om Henk weer in de armen te sluiten", aldus technisch directeur Patrick Busby. "Als topscorer van de KKD maakt hij zijn rentree via de voordeur; dat typeert Henk. Ik kan alleen maar zeggen dat we heel erg blij en trots zijn dat we volgend seizoen een Volendamse voorhoede hebben met Henk Veerman en Robert Mühren."
Veerman brak door bij FC Volendam en stapte in 2015 over naar sc Heerenveen. Daarna speelde hij ook voor FC St. Pauli en FC Utrecht.
FC Volendam werd afgelopen seizoen zeventiende in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
1 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
6 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
9 uur geleden