Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hendrix verlaat PSV voor Spartak Moskou

Hendrix verlaat PSV voor Spartak Moskou

AMSTERDAM (ANP) - Jorrit Hendrix verlaat PSV. De 25-jarige middenvelder zit niet bij de wedstrijdselectie voor de topper van zondag met Ajax. Spartak Moskou is de belangrijkste kandidaat om hem over te nemen.

Hendrix speelt vanaf zijn achtste jaar voor PSV. Hij is in het bezit van aan aflopend contract. PSV kan nu nog een vergoeding voor hem vangen. De Limburger heeft geen basisplaats meer bij PSV, de club waarvoor hij ruim tweehonderd duels in actie kwam. Hendrix was afgelopen zomer al dicht bij een overgang naar Bologna.

Spartak Moskou is de huidige nummer 3 van de Russische competitie. De club verhuurt dit seizoen Guus Til aan SC Freiburg. Hendrix speelde 1 interland voor het Nederlands elftal

Meer uit Voetbal

Doelman Courtois juicht komst Van Bommel als bondscoach toe

BRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.

10 uur geleden
Feyenoord wint in voorbereiding ook van Rayo Vallecano

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is nog altijd ongeslagen tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won in De Kuip met 2-1 van het Spaanse Rayo Vallecano.

10 uur geleden
Ajax boekt tussen Europese duels door oefenzege op Burnley

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft tussen de twee duels met FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League door een zege geboekt in een oefenwedstrijd met Burnley. De formatie van de nieuwe trainer Míchel won thuis met 2-1 van de uit de Premier League gedegradeerde Engelsen.

11 uur geleden
Messi mag na verloren WK-finale All-Star Game in MLS overslaan

NEW YORK (ANP/AFP) - Lionel Messi hoeft op 29 juli niet mee te doen aan de MLS All-Star Game. Dat heeft de vedette van Inter Miami, die met Argentinië de WK-finale verloor van Spanje, te horen gekregen van de Amerikaanse voetbalcompetitie.

1 dag geleden
International Summerville verruilt West Ham United voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Oranje-international Crysencio Summerville verruilt West Ham United voor Al-Hilal in Saudi-Arabië. De 24-jarige aanvaller heeft vrijdag bij de club uit Riyad een contract voor vier jaar getekend.

2 dagen geleden
IOC verwerpt klacht mensenrechtengroep tegen FIFA-voorzitter

LAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft de klacht van mensenrechtenorganisatie FairSquare tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit verworpen. Volgens het IOC valt de zaak buiten de jurisdictie van de ethische commissie, aldus een IOC-woordvoerder.

2 dagen geleden
Spaanse middenvelder Rodri ondergaat rugoperatie

MANCHESTER (ANP/AFP) - Middenvelder Rodri (30) mist waarschijnlijk de start van het seizoen bij zijn club Manchester City. De Spanjaard, die afgelopen zondag wereldkampioen werd, ondergaat maandag een rugoperatie. Dat bevestigde City-coach Enzo Maresca.

2 dagen geleden