Hendrix kan met PSV tegen Feyenoord voetballen
EINDHOVEN (ANP) - Jorrit Hendrix is op tijd fit voor de thuiswedstrijd van PSV zondag tegen Feyenoord. De middenvelder viel vorig week geblesseerd uit tijdens het uitduel met Vitesse, maar is weer inzetbaar.
PSV staat vierde op de ranglijst, met een punt minder dan Feyenoord dat een duel minder heeft gespeeld. De club uit Eindhoven heeft de laatste drie duels gewonnen. Interim-trainer Ernest Faber houdt waarschijnlijk vast aan zijn basisformatie van de laatste weken, met Sam Lammers en Ryan Thomas voorin en Daniel Schwaab in het centrum van de defensie.
Feyenoord is sinds de komst van trainer Dick Advocaat al twaalf duels ongeslagen. "Maar als we durven te voetballen, geloof ik dat we de serie van Feyenoord gaan beëindigen" , blikte Faber vooruit. "We hebben zelfvertrouwen en iedereen is optimistisch na de laatste weken. Wij willen ook naar zo'n serie als die van Feyenoord toe. Dan wordt het nog een mooi einde van het seizoen."
Faber houdt zich vast aan de sterke prestaties van zijn ploeg in het Philips-stadion. De club uit Eindhoven verloor slechts een van de laatste 59 competitieduels voor eigen publiek.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
50 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
4 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
17 uur geleden