Hendrix kan met PSV tegen Feyenoord voetballen
EINDHOVEN (ANP) - Jorrit Hendrix is op tijd fit voor de thuiswedstrijd van PSV zondag tegen Feyenoord. De middenvelder viel vorig week geblesseerd uit tijdens het uitduel met Vitesse, maar is weer inzetbaar.
PSV staat vierde op de ranglijst, met een punt minder dan Feyenoord dat een duel minder heeft gespeeld. De club uit Eindhoven heeft de laatste drie duels gewonnen. Interim-trainer Ernest Faber houdt waarschijnlijk vast aan zijn basisformatie van de laatste weken, met Sam Lammers en Ryan Thomas voorin en Daniel Schwaab in het centrum van de defensie.
Feyenoord is sinds de komst van trainer Dick Advocaat al twaalf duels ongeslagen. "Maar als we durven te voetballen, geloof ik dat we de serie van Feyenoord gaan beëindigen" , blikte Faber vooruit. "We hebben zelfvertrouwen en iedereen is optimistisch na de laatste weken. Wij willen ook naar zo'n serie als die van Feyenoord toe. Dan wordt het nog een mooi einde van het seizoen."
Faber houdt zich vast aan de sterke prestaties van zijn ploeg in het Philips-stadion. De club uit Eindhoven verloor slechts een van de laatste 59 competitieduels voor eigen publiek.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
7 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
12 uur geleden