Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Henderson verlaat Engelse selectie met blessure

Henderson verlaat Engelse selectie met blessure

LIVERPOOL (ANP) - Jordan Henderson heeft de Engelse voetbalselectie verlaten en is teruggekeerd naar Liverpool voor verder onderzoek. De 30-jarige middenvelder, captain van Liverpool, hield aan de wedstrijd van zondag in de Nations League tegen België een beenblessure over.

Door zijn blessure mist Henderson het duel met IJsland op Wembley. Engeland is na de nederlaag (2-0) tegen de Belgen kansloos voor groepswinst in de Nations League.

Liverpool hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen Leicester City. De regerend landskampioen heeft al te maken met meerdere blessures, vooral in defensief opzicht. Onder anderen Virgil van Dijk is lang uitgeschakeld.

Ook Raheem Sterling heeft de ploeg van bondscoach Gareth Southgate verlaten. De 25-jarige aanvaller van Manchester City miste het treffen met België al wegens een kuitblessure.

Southgate heeft na het wegvallen van het duo nog 22 spelers tot zijn beschikking.

De wedstrijd tegen IJsland is woensdag om 20.45 uur.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

1 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

6 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

16 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

18 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

19 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

19 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

21 uur geleden