Henderson verlaat Engelse selectie met blessure
LIVERPOOL (ANP) - Jordan Henderson heeft de Engelse voetbalselectie verlaten en is teruggekeerd naar Liverpool voor verder onderzoek. De 30-jarige middenvelder, captain van Liverpool, hield aan de wedstrijd van zondag in de Nations League tegen België een beenblessure over.
Door zijn blessure mist Henderson het duel met IJsland op Wembley. Engeland is na de nederlaag (2-0) tegen de Belgen kansloos voor groepswinst in de Nations League.
Liverpool hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen Leicester City. De regerend landskampioen heeft al te maken met meerdere blessures, vooral in defensief opzicht. Onder anderen Virgil van Dijk is lang uitgeschakeld.
Ook Raheem Sterling heeft de ploeg van bondscoach Gareth Southgate verlaten. De 25-jarige aanvaller van Manchester City miste het treffen met België al wegens een kuitblessure.
Southgate heeft na het wegvallen van het duo nog 22 spelers tot zijn beschikking.
De wedstrijd tegen IJsland is woensdag om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
40 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
54 minuten geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
1 uur geleden