Henderson verlaat Engelse selectie met blessure
LIVERPOOL (ANP) - Jordan Henderson heeft de Engelse voetbalselectie verlaten en is teruggekeerd naar Liverpool voor verder onderzoek. De 30-jarige middenvelder, captain van Liverpool, hield aan de wedstrijd van zondag in de Nations League tegen België een beenblessure over.
Door zijn blessure mist Henderson het duel met IJsland op Wembley. Engeland is na de nederlaag (2-0) tegen de Belgen kansloos voor groepswinst in de Nations League.
Liverpool hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen Leicester City. De regerend landskampioen heeft al te maken met meerdere blessures, vooral in defensief opzicht. Onder anderen Virgil van Dijk is lang uitgeschakeld.
Ook Raheem Sterling heeft de ploeg van bondscoach Gareth Southgate verlaten. De 25-jarige aanvaller van Manchester City miste het treffen met België al wegens een kuitblessure.
Southgate heeft na het wegvallen van het duo nog 22 spelers tot zijn beschikking.
De wedstrijd tegen IJsland is woensdag om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
GUATEMALA-STAD (ANP) - Suriname heeft door een nederlaag bij Guatemala naast een plek in de kwartfinales van de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF gegrepen. De ploeg van bondscoach Henk Fraser verloor door een laat doelpunt met 1-0 in Guatemala-Stad.
14 minuten geledenSAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.
14 uur geledenLISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.
20 uur geledenPORT OF SPAIN (ANP) - Dick Advocaat heeft zich met Curaçao gekwalificeerd voor de kwartfinales van de CONCACAF Nations League. Het is de eerste keer dat de ploeg daarin slaagt. De spelers van Advocaat hadden aan een 1-1-gelijkspel bij Trinidad en Tobago genoeg voor de groepswinst.
1 dag geledenN i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi
1 dag geleden