Henderson verlaat Engelse selectie met blessure
LIVERPOOL (ANP) - Jordan Henderson heeft de Engelse voetbalselectie verlaten en is teruggekeerd naar Liverpool voor verder onderzoek. De 30-jarige middenvelder, captain van Liverpool, hield aan de wedstrijd van zondag in de Nations League tegen België een beenblessure over.
Door zijn blessure mist Henderson het duel met IJsland op Wembley. Engeland is na de nederlaag (2-0) tegen de Belgen kansloos voor groepswinst in de Nations League.
Liverpool hervat de competitie zondag met een thuiswedstrijd tegen Leicester City. De regerend landskampioen heeft al te maken met meerdere blessures, vooral in defensief opzicht. Onder anderen Virgil van Dijk is lang uitgeschakeld.
Ook Raheem Sterling heeft de ploeg van bondscoach Gareth Southgate verlaten. De 25-jarige aanvaller van Manchester City miste het treffen met België al wegens een kuitblessure.
Southgate heeft na het wegvallen van het duo nog 22 spelers tot zijn beschikking.
De wedstrijd tegen IJsland is woensdag om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
4 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
7 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
19 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
19 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
21 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
21 uur geleden